Hatay İl Spor Müdürlüğü

Hatay Spor Müdürlüğü

Hatay Gençlik Merkezi ve İl Spor Müdürü Emrullah Taşkın; 1961 yılında Trabzon’da doğdu. 2011 yılından itibaren Hatay Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak görevini yürütmektedir. Özverili çalışmalarından dolayı birçok ödül almıştır. Evli ve İki Çocuk babasıdır.  Çok parlak bir kariyere ve mesleki deneyime sahiptir.

Hatay İl Spor Müdürlüğü İletişim

Hatay İl spor Müdürlüğü, Kanatlı mahallesi Atatürk Caddesi No:55 HATAY/Antakya adresinde faaliyetlerine devam etmektedirİl Spor Müdürlüğüne bağlı 48 tane İl Federasyon Temsilcilikleri bulunmaktadır. Spor Müdürlüğe bağlı lisanslı sporcu sayısı 41.520‘dir. Bunun 9.802’si ise faal olarak spor ile ilgilenmektedir. Hatay Açık Basketbol Sahası, Yüzme Havuzu, Atış poligonu, Ek Antreman salonu, Kondisyon Salonu, Sentetik Yüzeyli Futbol Sahası, Tenis Kortu, Jimnastik Salonu, Atatürk Stadyumu ve Spor Salonları vs. çok sayıda spor tesisleri vardır.

Hatay İl Spor Müdürlüğü Adresi

Hatay’da 19-21 Nisan 2013 tarihleri arasında judo şampiyonası yapılacak olup şampiyona için 57 ilden 870 sporcu müracaat etmiştir. Şampiyonaya Hatay ilinden 26 sporcu katılacaktır. Yine “Bir Çocuk Bir Gelecek Prosesi” yapılmıştır. Daha birçok faaliyet ve etkinlikler düzenlemiş ve düzenlemeye devam edecektir.Hatay İl Spor Müdürlüğü, 41 personel ile faaliyetlerini icra etmekte olup, daha güzel, daha sağlıklı, geleceğe umutla bakan, zeki, çalışkan bir gençlik için canla başla çalışmaktadırlar. Bu çalışmaları Sizde ayrıca E-Devlet sitesine girerek müdürlükle ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Hatay İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment