Hatay İl Tarım Müdürlüğü

Hatay İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Gıda tüketimi ve birçok sürdürülebilir tarım yöntemlerinin kullanmasında öncü kurum olan Hatay İl Tarım Müdürlüğü bu konuda fazlasıyla denetim ve çalışma yapmaktadır. Hatay İl Tarım Müdürü olan Aydın Tüfekçi 1968 Giresun doğumludur. Orta doğuda ticaret merkezi olmayı hedef haline getiren Hatay İl Tarım Müdürlüğü bu konuda birçok faaliyet ve çalışmalar yapmaktadır. Düzenledikleri faaliyetler sonucunda bir hayli yol kat eden bu kurum çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

Hatay İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Türkiye’nin dış pazarlarına açık bir kapısı olan Hatay İl Tarım Müdürlüğü aynı zamanda da ortak bir medeniyete sahiptir. Ekolojik yapısının elverişli olması nedeniyle tıbbi olarak kullanılan ilaç üretimlerinde de mevcut arazilere sahiptir. Yetişen birçok ürün Hatay toprağının ne kadar verimli olduğunu da göstermektedir. Genel anlamda meyve sebze hatta zeytin üretimi gibi tüm üretimleri yılın dört mevsiminde gerçekleştiren Hatay toprakları gerçekten de başka illerde üretilmeyen üretimin üzerine çıkmaktadır.

Hatay İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Toprağın elverişli olması Hatay İl Tarım Müdürlüğünün de daha etkili potansiyel çalışmalarını olan bir kurum haline gelmesini sağlamaktadır. Hatay’da tarla bitkileri arazilerin ortalama %59’unu kapladığı için üretimde bir o kadar fazla olmakta ve potansiyel satış miktarı da çoğalmaktadır. Sonuç olarak herhangi bir soru ve probleminizde her zaman yanı başınızda bulunan Hatay İl Tarım Müdürlüğü kurumundan istediğiniz desteği alabilir, yarışmalarına katılabilir ve faaliyetler eşliğinde toprağınıza ve vatanınıza katkıda bulunma şansı da yakalayabilirsiniz.
Related posts

Leave a Comment