Iğdır Emniyet Müdürlüğü

Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü

Iğdır İl Emniyet Müdürü İbrahim Karadağ 1966 yılında Sivas-Hafik’te doğdu. 1984 yılında polis kolejinden, 1988 yılında ise mezun oldu. Özverili çalışmalarından dolayı birçok ödül almıştır. Evli ve İki Çocuk babasıdır. 2012 yılından itibaren Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü görevini başarı ile yapmaktadır. Çok parlak bir kariyere ve mesleki deneyime sahiptir.

Iğdır Emniyet Müdürlüğü  Randevu      

Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü, Doğu Beyazıt Yolu üzerindedir. İl emniyet müdürlüğüne bağlı,  3 ilçe emniyet müdürlüğü, Iğdır ili dil ucu hudut kapısı emniyet amirlikleri bulunmaktadır. Sosyal tesis olarak, “Söğütlü Mahallesi Işın Cad. No:11 / Iğdır” adresinde,  içerisinde: kondisyon salonu, çamaşırhane, çay bahçesi, kuaförü, restorantı, şark köşesi, çocuk parklarıyla mükemmel hizmet sunan bir polis evi vardır.  Ayrıca 2 adet lokalle de polislerimizin hizmetindedir. Geçmişten, bu zamana kadar birçok polisimiz Iğdır’da asayiş ve terör gibi nedenlerden dolayı şehit olmuşlardır. “Kanka Polis Oyuncak hanesi” (sodes) Kampanyası; çocukları suçlardan uzak tutmak, vatanına ve milletine bağlı, kendisine ve çevresindekilere karşı saygılı bireyler olarak yetiştirme amacıyla başlatılmıştır. Bu kapsamda çocuklar bir araya getirilmişlerdir.

Iğdır Emniyet Müdürlüğü  Adresi      

Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü vizyonu ise; barışı, huzur ve güvenliği bozmak isteyen kişilere karşı tedbirler alıp bu kişileri yakalayarak adaletin önüne çıkaran, İnsan odaklı, güven veren bir güvenlik teşkilatı olmaktır. E Devlet hizmetlerinden Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Iğdır Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment