Iğdır İl Spor Müdürlüğü

Iğdır spor Müdürlüğü

Iğdır Gençlik Merkezi ve İl Spor Müdürü Gürhan Yıldız; 1970 yılında Çankırı’da doğdu. 2011 yılından itibaren Iğdır Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak görevini yürütmektedir. Özverili çalışmalarından dolayı birçok ödül almıştır. Evli ve bir Çocuk babasıdır.  Çok parlak bir kariyere ve mesleki deneyime sahiptir.

Iğdır İl Spor Müdürlüğü İletişim

Iğdır İl spor Müdürlüğü, Karaağaç Mahallesi Fatih Caddesi Merkez / IĞDIR adresinde faaliyetlerine devam etmektedirSpor Müdürlüğe bağlı lisanslı sporcu sayısı 14.640‘tır. Bunun 3.283’ü ise faal olarak spor ile ilgilenmektedir. Iğdır aydınlatmalı Açık Tenis Kortları, Buz Pisti, İskender Iğdır Spor Salonu, Kış Semt Sahası, Atış Poligonu, Kondisyon Salonu vs. çok sayıda spor tesisleri vardır.  İl Spor müdürlüğüne bağlı 4 tane İl Temsilcilikleri bulunmaktadır. Bülent Kaya Bilek Güreşi ve Fitness Federasyonu İl Temsilciliğine seçildi. İl Spor Müdürlüğü Daha birçok etkinlikler yapmaya devam etmektedir. İşte bazı etkinlikleri; Kutlu doğum haftası her yıl olduğu gibi bu yılda çeşitli etkinliklerle kutlanmıştır. 2013 yılı Atletizm Geliştirme Projesi kapsamında Mart 2013 tarihinde çeşitli kategorilerde kros yarışmaları düzenlenmiştir.

Iğdır İl Spor Müdürlüğü Adresi

Iğdır İl Spor Müdürlüğü, yeterli sayıda personel ile faaliyetlerini icra etmekte olup, daha güzel, daha sağlıklı, geleceğe umutla bakan, zeki, çalışkan bir gençlik için canla başla çalışmaktadırlar. Bu çalışmaları Sizde ayrıca E-Devlet sitesine girerek müdürlükle ilgili tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Iğdır İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız
Related posts

Leave a Comment