Iğdır İl Tarım Müdürlüğü

Iğdır İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Kırsal kesimlerin daha verimli hale gelmesinde uzman bir görüşe sahip Iğdır İl Tarım Müdürlüğü bu konudaki uzman görüşlerini de her zaman halkına sunmaktadır. Iğdır İl Tarım Müdürü olan Hüseyin Eraslan Hatay Dörtyol doğumlu olup ayrıca ziraat yüksek mühendisi olarak memuriyet hayatına başlamıştır.Iğdır İl Tarım Müdürlüğü gerekli veya yapılması gereken tüm iş önlemlerini alan ve yapan bir kurumdur. Ayrıca zaman zaman değişik yarışma projeleri gibi faaliyetlerde düzenlemektedir.

Iğdır İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Yem gıda düzenlemeleri ile ilgili uygulamaya geçiren bir kurum olarak tüm detaylara önem vermektedir. Genel olarak tarım, gıda ve hayvancılık konusunda tüm kurumlarımızda çalışmalar yapan il tarım müdürlükleri milletin kalkınması ve katkı açısından her türlü durumları düşünen kurumlardır. Tarım, hayvancılık ve gıda il tarım müdürlükleri kurum internet siteleri üzerinden de gerekli tüm bilgi paylaşımını internet üzerinden sağlamaktadır. Halkın ilerlemesi için çaba sağlayan bu kurumlar çiftçi halkının da ilerlemesi adına çalışmalar yapmakta, yarışmalar düzenlemektedir.

Iğdır İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Tüm faaliyetleri kurum üzerinden yürüten ve yürütülen her şeyi de internet üzerinden bilgilendiren bu kurum tamamen vatandaşların haklarını korumak amaçlı çalışma yapmaktadır. Ayrıca bölgede yetiştirilen hayvancılık ve tarım ürünleri son derece düzenli bir şekilde yürütülmektedir.Kısaca anlatmak gerekirse; tüketim ve üretici topluluk olarak her türlü avantajı da beraberinde düşünen ve tamamen vatandaşın sağlığı açısından önlemini alan Iğdır İl Tarım Müdürlüğü bu konuda fazlasıyla hassas bir kurumdur.
Related posts

Leave a Comment