İSPARK Borç Sorgulama

İSPARK

İspark Borç Öğrenme

İspark bir İstanbul otopark hizmetidir. Arabanızı güvenli bir yere park etmek için artık başka otopark şirketlerinin yerlerine gitmek zorunda kalmayacaksınız. Uygun park ücretleriyle hemen hemen her yerde hizmet vermeye amaçlayan aynı zamanda bir devlet kurumu olan İstanbul otopark yani ispark sizlere mükemmel hizmet vermek için çalışmalarına hızla devam etmektedir. İstanbul için modern ve konforlu otoparklar olarak hizmete açılan ve hizmet anahtarını bu şekilde belirten ispark İstanbul halkı için en iyisini yapmaktadır.

İspark Borç Ödeme

İstanbul halkının rahat etmesi herkesten önemli olduğunu bildikleri için, mekanik park sistemleriyle süslenmiş tam donanımlı otoparklar, parklar, yeşil alanlar is parkın kontrolü altındadır. İnternet sitesi olan www.ispark.com.tr den tüm bilgileri almakla birlikle park ücreti sorgulama, borç sorgulama, tekne ücreti sorgulama ve son haberleri anında alabilirsiniz.

İspark Borç Ödeme Noktaları

E-devlet sistemiyle özel çalışan ispark sizler için en iyi hizmeti sunmaya hazırlanmaktadır. Borç ödeme sistemindeki ve borç ödemedeki kolaylık sayesinde artık hayatınız eskisi gibi olacaktır.İspark borç sorgulama sisteminde oldukça kendini geliştirmiştir. Artık internet sitesinde bilgilerinizi girerek borçlarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Sadece plakanızı girerek dakikalar içinde işinizi bitirip hayatınıza geri dönebilirsiniz ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Online İspark Borç Ödeme

Artık günümüzde hızlı işlem oldukça öneme sahip olduğu için bu hizmet sizler tarafından da sevilecektir. İnternetten ödemek için sayfa altındaki adresten sadece 500 TL ye kadar olan borçlarınızı kredi kartı vasıtasıyla ödeyebilirsiniz. El terminali dediğimiz ödeme noktalarında ise 250 TL e kadar olan borçlarınızı personellerimizden yardım alarak ödeyebilirsiniz. Ayrıca bankada da borçlarınızı ödeyebilirsiniz. DENİZBANK IBAN: TR35 0013 4000 0020 4396 6000 42 hesap numarasına kolayca borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Ancak kesinlikle dekont açıklamasına plakanızı yazmayı unutmayınız. İspark borç sorgulama ve El terminali yoluyla ödemek isterseniz bazı ödeme noktaları şu şekildedir.

Bostancı açık

Kadıköy açık

İçerenköy açık otoparkı

Ümraniye katlı otoparkı

Gedik paşa katlı

Bayrampaşa sebze-meyve hali

Merter katlı otopark

Karaköy katlı

İstinye marina

Levent eski İETT garajı. Bu noktalardan elden olarak kolaylıkla borcunuzu ödeyebilirsiniz.

 

İSPARK BORÇ SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

E-Devlet: SORGULAMALAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>