Isparta Emniyet Müdürlüğü

Isparta İl Emniyet Müdürlüğü

06 Eylül 2012 tarihinde Isparta İl Emniyet Müdürlüğü’nde il emniyet müdürü olarak göreve başlayan Mehmet Or 1989 yılında polis akademisinden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Daire Başkanlığı, Başbakanlık Koruma Müdürlüğü, Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Ankara İl Emniyet Müdürlüğü kadrolarında görev yapmıştır. Daha sonra çeşitli kurumlarda üst düzeyde müdürlük ve danışmanlık yapmıştır. 1999 yılında Ankara Üniversitesi yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Isparta Emniyet Müdürlüğü Randevu

Isparta İl Emniyet Müdürlüğünde özel güvenlik işlemleri, silah işlemleri, trafik işlemleri, yabancı işlemleri ve pasaport işlemleri hizmetleri verilmektedir. Özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak için gerekli evraklarla müdürlüğe başvurulabilir.İl emniyet müdürlüğü Madalyonun İki Yüzü isimli tiyatro oyunuyla 49 lisede sergileyerek öğrencilere farkındalık yaratmak amacını gütmektedirleri. Buna pararlel olarak TUBİM (Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturuu Bağımlılığı İzleme Merkezi) tarafından oluşturulan El Ele Daha Mutlu Günlere projesiyle bağımlılık konusunda aileleri bilinçlendirmek hedeflenmiştir.

Isparta Emniyet Müdürlüğü Adresi

Müdürlüğün sitesinde vatandaşların kullanımına sunulan e devlet sistemiyle bir çok işlem yapılabilmektedir. Sitede pasaport işlemlerinin hızını arttırmak amacıyla e-pasaport hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca kayıp çocuk ilanları, İnsan hakları başvuru formu, kimliği belirsiz cesetler, bilgi edinme formu gibi online işlemler bulunmaktadır. Isparta İl Emniyet Müdürlüğü’nün irtibat numaraları 0246 228 14 10 -20-30, fax:0246 227 83 07’dir. Adres: Fatih Mh., 32200 Isparta, e-mail : ispartaemniyet@egm.gov.tr.

 

Isparta Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment