Isparta İl Spor Müdürlüğü

Isparta Spor Müdürlüğü

Murat Gevrek 07.10.2011 yılında Isparta İl Spor Müdürlüğü’nde İl Spor Müdürü olarak göreve başlamıştır. 1991 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü’nden mezun olmuştur. Öğretmenlik görevinden sonra belirli bir süre farklı kurumlarda eğitmenlik ve danışmanlık yapmıştır.   İl spor müdürlüğü, okullar arası spor müsabakalarının gerçekleştirmeyi böylece gençlere ve çocuklara sporu aşılamaya çalışılmaktadır.

Isparta İl Spor Müdürlüğü İletişim

Müdürlüğe bağlı gençlik merkezinde kurs hizmetleri verilmektedir. Bu merkezde satranç Kursu, bağlama kursu, fotoğrafçılık, izcilik, resim, mangala, gitar, heykelcilik, tiyatro, keman, halk müziği, ebru, halk oyunları kursları verilmektedir. Görüldüğü gibi gençlere bir çok aktivite olanağı sağlanmıştır. Kurum çeşitli spor lisansları için sınavlar açmaktadır. Bununla ilgili bilgiye e-devlet sistemi sitelerinden ulaşılabilmektedir. Kurum spora eğilimi artırmak için lisanslı sporcu yetiştirmeye çalışmaktadır. Kurum sporu ileri seviyelere taşıyacayak proje geliştirmek, yetenekli ve başarılı sporcuları tespit etmek, okul dışındaki gençliğin spora yönelmesini sağlamak, okul spor faaliyetleri ile ilgili ilçe milli eğitim müdürlükleriyle birlikte çalışmak gibi sorumluluklara sahiptir.

Isparta İl Spor Müdürlüğü Adresi

İl spor müdürlüğüne bağlı tesisler, spor genel müdürlüğü tesisleri,  6 mart spor salonu, milli egemenlik spor kompleksi, sosyal tesis, tahsin bilginer yüzme havuzu ve tenis kortu sporcuların ve vatandaşların hizmetine sunulmuştur.  Isparta il Spor Müdürlüğü‘ne ulaşmak için adresi Kepeci mahallesi 116 cadde no 12 Isparta.Telefon no: 0 246 2325852 fax: 0 246 223 82 55’dir.

 

Isparta İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment