Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü

Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü, eğitici ve geliştirici projeleriyle gençlere farklı vizyonlar sağlamaya çalışmaktadır. Sadece gençler değil kuruma bağlı öğretmenlerin de sürekli gelişimine önem vermektedir. 11-12 Nisan’da Okul Öncesi Eğitimin Güçlenmesi Projesiyle okul öncesi öğretmenlerinin bilgilendirme ve geliştirme çalışması yapmıştır. Böylece bilginin sürekliliği sağlanmak istenmektedir. Ayrıca Ben Bu Ülkenin Geleceğiyim adlı fotoğraf yarışması düzenleyerek liseli gençleri sanatsal faatliyetlere yöneltilmesi çalışmalarını sürdürmektedir.

Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Bu Benim Eserim Projesine Isparta ilinden Türkiye Finaline kalan projeler desteklenmiştir. Ayrıca müdürlüğün düzenlemiş olduğu okullar arası yüme yarışması çocukların spora yönelmesini sağlamak amaçlanmaktadır. Bunun yanında gençlerin katılımıyla, bağımlılığın gençlere zararını anlatmak amacıyla Ben Bu Ülkenin Geleceğiyim projesine bağlı 250 katılımcı sağlanarak sempozyum düzenlenmiştir. Kurumun müdürü Muhammet Öztürk, 1994 yılından beri farklı il ve ilçe eğitim müdürlüğü görevlerini yürütmekle beraber Isparta milli eğitim müdürü görevini 2012 yılından itibaren yapmaktadır.

Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

1954 yılında doğan Muhammet Öztürk İşletme linans eğitimini bitirdikten sonra Yerel Yönetimler yüksek lisansı yapmıştır.  Müdürlüğün e devlet hizmetleri sayesinde güncel bilgiler, faaliyetler, sınavlar, hizmetler ve duyurular gibi bir çok konu hakkında bilgi almak mümkün hale getirilmiştir. Bu hizmet sayesinde vatandaşların bilgiye erişimi kolaylaştırılmıştır.  Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı 68 lise, 12 halk eğitim merkezi, 10 ilçe eğitim müdürlüğü, 28 anaokulu, 191 ilkokul, 135 ortaokul, 9 sanat okulu bulunmaktadır. Müdürlüğün adresi 6 Mart Atatürk Cad. ISPARTA.

 

Isparta Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment