İstanbul İl Tarım Müdürlüğü

İstanbul İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Büyükşehir kurumlarından biri olan İstanbul İl Tarım Müdürlüğü birçok gelişmelere öncülük eden kurumlarından biri olmuştur. İstanbul İl Tarım Müdürü olan Kasım Piral Bitlis 1972 doğumludur. Çalışmalarda prensip konusunu en başta getiren İstanbul İl Tarım Müdürlüğü üretimde çeşitliliğe de yön vermek amaçlı birçok çalışmaya da imza atmıştır.İstanbul İl Tarım Müdürlüğü çift kabuklu yumuşakça üretimi gibi üretimlere de açık olan bir kurumdur. İş anlayışı tüm dünya pazarlarında güvenli gıdayı üretebilmek olmaktadır.

İstanbul İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Hayvansal sıkıntılarla mücadele eden İstanbul İl Tarım Müdürlüğü bu tür sorun ve sıkıntılar yaşanmaması adına da birçok faaliyet düzenlemektedir. Bu faaliyetlerden bazıları düzenlenen yarışmalar ve toplantılardan ibaret olmaktadır. Çağımızın çiftçilerinin eğitim seviyelerinin de yükselmesi açısından zaman zaman eğitim de veren İstanbul İl Tarım Müdürlüğü bu konudaki tüm fikir ve görüşlere açık bir kurumdur. Güvenli gıda üretiminde ve kırsal kesimlerin toplum olarak kalkınması adına yapılan tüm faaliyetler tamamen İstanbul İl Tarım Müdürlüğünden yürütülmektedir.

İstanbul İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Yapılan proje ve planlar eşliğinde ilerleyen tüm düzenlemeler kurum açısından ve Türkiye açısından birer kalkınma adımı olmaktadır.Kısaca anlatacak olursak; İstanbul İl Tarım Müdürlüğü çok önemli gelişmelere kapı olan bir yer olmaktadır. Önemli gelişmeler ışık tutan bir kurum olarak her türlü soruna da cevap veren bir kurumdur. İnternet sitesi üzerinden de ulaşabileceğiniz bu kurum her türlü iletişime açık bir kurumdur.

 

İstanbul İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment