Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü

 Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü

Metin Aşık Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü’nde 2012 yılında emniyet müdürü olarak görevine başlamıştır. 1965 Burdur doğumludur. 1987 yılında Polis Akademisi’nden mezun olmuş ve meslek hayatına Komiser Yardımcısı olarak başlamıştır. Bir çok projede yer alan emniyet müdürü başarılarından ötürü 30 adet takdirname ve 313 adet maaş taltifi almıştır.Kahramanmaraş İl müdürlüğüne bağlı asayiş şube müdürlüğüne bağlı, basın ve halkla ilişkiler büro amirliği, bilgi işlem şube müdürlüğü, bilişim suçları şube müdürlüğü, bölge trafik denetleme şube müdürlüğü, çevik kuvvet şube müdürlüğü, çocuk şube müdürlüğü, eğitim şube müdürlüğü, ekkm şube müdürlüğü, evrak arşiv şube müdürlüğü ve  bir çok birim bulunmaktadır.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Randevu

İl emniyet müdürlüğü toplumu bilgilendirme amaçlı projeler yürütmektedirler. Yarınlarımıza Emniyetli Gelecek Projesi ile anasınıfı ve anaokulları öğrencillerine emniyet kemeri, çocuk koltuğu ve kask kullanımıyla ilgili bilgiler ve faydaları hakkında öğrencilere sunum destekli eğitim verilmiştir. Bu projeyle gelecekte kazalarda kayıpların ve acıların en aza indirilmesi hedeflenmiştir. Ayrıca e devlet destekli vatandaş bilgi sistemi mevcuttur.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Adresi

Bu projeyle toplam 1099 öğrenciye bilgi verilmiştir. Evim güvende projesiyle ise halkın hırsızlık olaylarına karşı basit ve etkili tedbirler alarak suçların önlenmesinde katkı sağlamaları ve apartman kapılarının kapalı tutulmasını önleminin önemi hakkında bilgi verilmiştir. Apartman girişlerine KAPILARINIZI KAPALI TUTUNUZ yazılı stickerlar yapıştırılarak sakinlerin uyarılması sağlanmıştır. Kurumun adresi P.K. 155 46000 Kahramanmaraş , telefon (0344) 221 1 155 PBX’tir.

 

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment