Kahramanmaraş İl Spor Müdürlüğü

Kahramanmaraş  Spor Müdürlüğü

Ali İhsan Kabakçı 1967 Kahramanmaraş’ta doğmuştur. 1978’te güreş sporuna başlamış ve milli sporcu olmuştur. 1990 yılında Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunu olmuştur. 2006 yılında uzman öğretmenlik ünvanını almıştır. 2007 yılında Kahramanmaraş İl Spor Müdürlüğü’ne il spor müdürü olarak atanmış  halen görevini yerine getirmektedir.

Kahramanmaraş İl Spor Müdürlüğü İletişim

Müdürlük, spor faaliyetlerinin sürdürülmesi, milli eğitim bakanlığıyla koordineli biçimde okullarda spor faaliyetlerinin biçimlendirilmesi, okuldışı gençlerin spora yönlendirilmesi ve başarılı sporcuların eğitiminden sorumludur. Bu kapsamda müdürlüğün etkinlikleri ve projeleri mevcuttur. Bu çerçevede İl spor müdürlüğü gençlik merkezi 1 yıl önce kurulmuştur. Gençlik merkezini tanıtmak ve Sütçü İmam Üniversitesi Avşar Kampüsünde öğrencilere bilgi toplantısı yapılmıştır.        Ayrıca müdürlük Gençlerin iyilik ağacı adlı projesiyle, bilinçli bir nesil yetiştirilmesi, gençerin bölgesel ve ulusal sorunlara duyarlılığının arttırılması, her kesimden insanla etkili iletişim kurmalarının sağlanması amacıyla 15 Şubat-15 mayıs 2013 tarihleri arasında düzenlenmiştir.

Kahramanmaraş İl Spor Müdürlüğü Adresi

İl spor müdürlüğüne bağlı 12 Şubat stadyumu, Afşin spor salonu, Andırın futbol sahası, Andırın spor salonu, Batıpark açık yüzme havuzu, Batıpark futbol sahası, Çağlayancerit ilçe futbol sahası gibi bir çok spor tesisi bulunmaktdır.Kahramanmaraş İl Spor Müdürlüğün sitesinde okul faaliyetleri adı altında yapılacak müsabakalarla ilgili ve müdürlükçe hazırlanmış e-devlet sistemiyle her türlü aktivite bilgisine ulaşılabilinmektedir. Kurumun adresi 12 Şubat Spor Kompleksi Kahramanmaraş, telefon 0 344 235 17 02-05’dir.

 

Kahramanmaraş İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment