Karabük Emniyet Müdürlüğü

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü, Karabük il merkezinde ve Safranbolu, Yenice, Eskipazar, Eflani ve Ovacık içlerinde hizmet vermektedir. Emniyet Müdürü Oktay Keskin, 1981 yılında Polis Koleji’ne, 1985 yılında ise Polis Akademisi’ne başlamıştır. 1989 yılında, akademiden Komiser Yardımcısı olarak mezun olmuştur. Daha sonra Adana Polis Koleji, Batman’da Polis Akademisi Başkanlığı ve Ankara İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev almıştır. 2012 yılında Emniyet Müdürü olmuş ve Emniyet Genel Başkanlığı Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı’na getirilmiştir.

Karabük  Emniyet Müdürlüğü Randevu

Yine 2012 yılında Polis Başmüfettişi olarak Teftiş Kurulu Başkanlığına atanmış ve sonrasında Karabük İl Emniyet Müdürü olmuştur. 28 şube ve birimle hizmet veren kurum toplumun huzur ve güvenliği için çalışmaktadır. Kurum ayrıca terör ve başka nedenlerle 5 tane şehit vermiştir. Emniyet müdürlüğü olarak sadece güvenlik asayiş hizmetleri değil ayrıca sportif ve kültürel faaliyetlerin gelişmesi için ile destek vermektedir. Polis gücü Boks ve Futbol Takımları kurulmuştur.

Karabük  Emniyet Müdürlüğü Adresi

Aynı zamanda ilde çeşitli okullarda okuyan 20 kız öğrenciye karne hediyesi olarak Çanakkale gezisi düzenlenmiştir. Kurum olarak para ve kontör dolandırıcılarına savaş açılmış ve halkın bilgilendirilmesi sağlanmıştır. Ayrıca kredi kartı dolandırıcılığı konusunda vatandaş uyarılarına önem verilmiştir. Pasaport, ruhsat, trafik cezaları gibi işlemlerde e-devlet uygulaması kurum tarafından kullanılmaktadır.   Kuruma Yenişehir Mahallesi, Postane Caddesi adresinden ulaşılabilinmektedir.
Related posts

Leave a Comment