Karabük İl Tarım Müdürlüğü

Karabük İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Karabük İl Tarım Müdürlüğü il ve ilçelerimizde bulunan çiftçilerin tarımsal ve hayvansal çiftçiliğe uygun malzemeler ve ekiplerle destek veren kurumdur. Tarım müdürlüğümüzde her çeşit yetiştirici çiftçi için eğitim ve yardımcı malzemeler ile destek verilmektedir. Tarım ofislerimiz ve destek ekiplerimizle yerinde bilgilendirme ile hizmet verilmektedir. Bulunduğumuz bölge itibariyle ilimiz ve çevre ilçelerimizde çıkan mahsulün tanıtımı ve her türlü pazarlanması teknikleri ile çiftçilerimize anlatılıyor.Karabük Tarım İl müdürlüğümüzde yapılan toprak analizine göre hangi toprağa hangi ürün elverişlidir veya değildir raporu verilerek çiftçimiz yönlendirilmekte ve bu sayede verimli topraklarda en üst düzey ürün alınmasına yardımcı olmaktayız.

Karabük İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Tarım alanında yapılan teknolojik aletlerle tarım çalışmalarına çiftçimizin entegrasyonu verdiğimiz seminer ve sunumlarla sağlanmaktadır. Bu sayede topraklarımızda bir hasat döneminde çift ürün hasadı oluşturulmaya başlamıştırKarabük Tarım İl Müdürlüğü olarak bölgemizdeki çiftçilerimize ürün desteği ve tohum desteği verilmekte ayrıca kredi isteyen çiftçilerimize bu olanakta sunulmaktadır. Tarım İl Müdürlüğümüz oluşturduğu çiftçi destek hattı ile bütün sorunlarınızı yerinde destek ünitemiz yoluyla çözmektedir.

Karabük İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Hayvancılık ve meracılık alanlarında ilerleyen teknolojiyi çiftçimize sunan ve gelişmeleri yaptığı sunumlarla seminerlerle duyuran tarım il müdürlüğümüz  hayvancılık desteği ile hayvan ve hayvan üretimi için destek vermektedir.Tarım İl Müdürlüklerinde bulunduğu yerlerde kendisine başvuran çiftçilerimize sonuna kadar destek vermektedir. Üretim aşamasından hasat aşamasına kadar yetiştirdiğiniz mahsulün bütün sorunlarında bizden yardım alabilirsiniz.

 

Karabük İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.




Related posts

Leave a Comment