Karabük Sağlık Müdürlüğü

Karabük İl Sağlık müdürlüğü

Karabük İl Sağlık müdürlüğü Karabük merkezde ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Sağlıkta dönüşüm çalışmaları kapsamında yapılan doktor ve sağlık çalışanları ataması kapsamında Karabük İl Sağlık Müdürlüğü’ne Doktor Murat Çağlayan getirilmiştir. Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Başhekimi iken Karabük’e atanan Murat Çağlayan Biyokimya uzmanıdır. Kurum kapsamında afet durumlarında yararlanmak üzere UMKE tatbikatı, acil durumlarda ilk müdahalenin anında yapılabilmesi amacıyla ”İlk Yardım” eğitimi gibi etkinlikler yapılmaktadır.

Karabük Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Kurum 4 şube müdürlüğü, Hasta Hakları birimi, 8 tane de 112 Acil Kurtarma ve Aile Sağlığı merkeziyle hizmet vermektedir. Sağlık Şube Müdürlüğü’nde; kamu yataklı sağlık hizmetleri, Tıp meslekleri Birimi, Özel Tanı Tedavi Merkezleri Birimi gibi bağlı birimler bulunmaktadır. Ayrıca İl Sağlık Müdürlüğü Obezite, Evde Sağlık Hizmetleri, mantar ve soba zehirlenmeleri konularında bilgilendirme çalışmaları yapmaktadır.

Karabük Sağlık Müdürlüğü Adresi

Kurumun ve sağlık hizmetlerinden e-devlet sistemiyle hizmet almak mümkündür. Aile Hekimliği’yle ilgili olumlu ya da olumsuz geri dönüşüm yapmak mümkün olmaktadır. Sadece Karabük’e değil ilçelerine de hizmet götürülmektedir. Hasta hakları ve doktor değişim ile ilgili bilgi edinmekte kurumdan mümkün olmaktadır.  Kuruma Cumhuriyet Mahallesi 41. Sokak Beşbinevler adresinden ulaşmak mümkün olmaktadır.

 

Karabük Sağlık Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment