Karaman Emniyet Müdürlüğü

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü Karaman İl merkezinde ve ilçelerinde güvenlik ve huzurun sağlanması için çalışmaktadır.  Emniyet müdürü Lütfü Sönmez, 1987 yılında Polis Akademisi’nden mezun olmuş ve Komiser Yardımcısı rütbesiyle çeşitli birimlerde görev almıştır. 2009 yılında Emniyet Genel Müdürlüğü Kurulu Başkanlığı’nda Polis Başmüfettişi 1. Sınıf Emniyet Müdürü iken 2010 yılında Karaman İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanmıştır. Kurum Polis Eşleri Kaynaşma ve Yardımlaşma Derneğiyle çalışan veya emekli olan polis eşlerine birlik, beraberlik ve dayanışma sağlanmasına ve çocuklarının eğitimine destek verilmesi projesine destek vermektedir.

Karaman  Emniyet Müdürlüğü Randevu

Ayrıca trafik kurallarının çocuklar tarafından etkili bir şekilde öğrenilmesi amacıyla yapılmakta olan etkinliklerde önemli olmaktadır. Bunun için “Trafik Çocuk” ve “Selim ve Arkadaşları” adlı 2 uygulama hayata geçirilmiştir. Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı bir de polisevi bulunmaktadır. Burada uygun fiyata konaklama çeşitli etkinliklerin düzenlenmesi sağlanmaktadır. Atatürk ilke ve inkılâpları doğrultusunda, bireylerin korunması ve toplumun huzur, barış ve güvenli bir biçimde yaşaması misyonu ve barış, huzur ve güvenliği bozmak isteyenlere karşı hızlı ve kamu güvenlik politikalarına destek veren insan merkezli çalışma vizyonuyla hizmet verilmektedir.

Karaman  Emniyet Müdürlüğü Adresi

Hırsızlık, madde bağımlılığı ve terörle mücadele konularında sürekli ve etkili bilgilendirmeler yapılmaktadır.E devlet sistemiyle emniyet müdürlüğünden pasaport ve vize işlemleri, trafik cezası ödemeleri hızlı bir şekilde yapılmaktadır.  Kuruma Cumhuriyet Mahallesi 703 Sokak Numara:9 adresinden ulaşmak mümkündür.

 

Karaman  Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment