Karaman İl Spor Müdürlüğü

Karaman  Spor Müdürlüğü

Karaman İl Spor Müdürlüğü 19’u Spor Genel Müdürlüğü’ne 1’ide Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi’ne bağlı tesislerde hizmet vermektedir.İl Spor Müdürü Mustafa Elduran, Konya İdmanyurdu ve Konyaspor kulüplerinde basketbol ve voleybol oynamış, Konyaspor ve Kombassan Konyaspor kulüplerinde antrenörlük yapmıştır. Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde ve Malatya Kale ilçesinde İlçe Müdürü görevlerinde bulunmuştur.

Karaman İl Spor Müdürlüğü İletişim

Malatya Tesisle Şube Müdürlüğü, Kırıkkale, Kütahya Şube Müdürlüğü, Ankara Elmadağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Milli Takımlar Kamp Eğitim Müdürü olarak çalışmıştır. Kurum çeşitli organizasyonlar gerçekleştirerek sporu Karaman’da sevdirmeye çalışmaktadır. Türkiye Yıldızlar ve Çocuk Ligi Satranç Şampiyonası’nı düzenlemiştir. Sporun yaygınlaşması ve teşvik edilmesi amacıyla Büyük Adımlar projesi hazırlanmıştır. Badminton Erkek ve kız müsabakaları gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Karaman Ermenek Bayan Voleybol Takımı bölgesel voleybol liginde şampiyon olmuştur. Egemenlik Masa Tenisi turnuvaları gerçekleştirilmiştir.

Karaman İl Spor Müdürlüğü Adresi

Karaman İl Spor Müdürlüğü sporcu yetiştirilmesine yardımcı olmaktadır. İlde satrançta 1976, izcilikte 245, voleybolda 223, taekwon-doda 222, güreşte 134, atletizmde 123, masa tenisinde 84 ve diğer çeşitli spor dallarında 584 sporcu faal olarak görev almaktadır. Sporcu lisansları ve diğer kurumsal işlemler, e-devlet portalından hızlı bir şekilde yapılmaktadır.Kuruma Kazım Karabekir Paşa Mahallesi Şehit İsa Kahraman Caddesi Numara: 5 adresinden ulaşılmaktadır.

 

Karaman İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment