Kars Emniyet Müdürlüğü

Kars İl Emniyet Müdürlüğü

Herkesin bildiği üzere tüm şehirlerde güvenlik büyük bir önem taşımaktadır. Yerleşim yerlerinin güvenliğini sağlamakla görevli olan emniyet müdürlüğü, tüm şehirlerde olduğu gibi Kars’ta da hizmetlerine devam etmektedir. 21/11/2012 tarihinden beri Kars İl Emniyet Müdürlüğü görevini Ercan Çakmak yerine getirmektedir. Ercan Çakmak, buradaki görevinden öncede birçok şehirde görev yapmıştır. Polis Koleji mezunu olan Ercan Çakmak, hayatı boyunca görevini büyük bir başarıyla yerine getirmektedir.

 Kars Emniyet Müdürlüğü Randevu

Kurumun binası Ortakapı Mahallesi Faik Bey caddesi 7 numarada bulunmaktadır. Kars İl Emniyet Müdürlüğü bunun haricinde farklı noktalarda da insanlara hizmet vermektedir. İlk olarak halkın güvenliğini sağlamak için çalışmalarını yürüten polisler, insanları bilgilendirmek için de çeşitli çalışmalar yapmaktadırlar. Özellikle küçük çocuklar için düzenlenen etkinliklerle küçük yaştan bilgilendirme eğitimleri verilmektedir. Bunun haricinde trafikte de yapılan çalışmalarla sürücülerin en iyi şekilde bilgilenmesi sağlanmaktadır. Kurumun faaliyetlerini takip edebilmek ve verilen hizmetlerden yararlanabilmek için internet sitesi kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra devlet güvencesi altında bulunan e devlet sistemi üzerinden de kurumun hizmetlerine ulaşılabilmektedir.

 Kars Emniyet Müdürlüğü Adrei

E devlet şifresine sahip olan kişiler Kars İl Emniyet Müdürlüğü’nün vermiş olduğu tüm hizmetlerden büyük bir kolaylıkla yararlanabilmektedirler. Bu hizmetlere örnek olarak pasaport işlemleri, trafik cezaları, araç sorgulama gibi işlemler verilebilmektedir. Tüm bu hizmetler internet sayesinde çok hızlı ve hatasız bir şekilde yapılabilmektedir.

 

Kars Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment