Kars İl Spor Müdürlüğü

 Kars  Spor Müdürlüğü

Ortakapı mahallesi Ordu caddesi PTT karşısında hizmet veren Kars İl Spor müdürlüğü, yaptığı çalışmalarla spora verilen önemi artırmaya çalışmaktadır. Herkesin bildiği üzere sağlıklı ve mutlu bir hayata sahip olabilmek için spora büyük bir önem vermek gerekmektedir. Kurumda görev alan herkes özellikle çocuklara sporun ne kadar önemli olduğunu anlatmaya çalışmaktadır. Hem okullarda hem de il genelinde yapılan çalışmalar sayesinde çocukların ilgisi çekilmektedir. Özellikle son yıllarda sayıları artan etkinliklerden bu durum çok açık ve net bir şekilde görülmektedir.

 Kars İl Spor Müdürlüğü İletişim

Kurumun bünyesinde hizmet veren spor tesisleri sayesinde güvenli bir şekilde spor yapma imkânı sunulmaktadır. İsteyen herkes bu tesislerden herhangi bir ücret ödemeden faydalanabilmektedir. Yapılan bu tesisler sayesinde çocuklar güvenli bir ortamda diledikleri gibi spor yapabilmektedirler. Kurum tarafından yıl içinde belirli aralıklarla spor turnuvaları düzenlenmekte ve herkesin katılımını sağlamak için gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. Ayrıca kurumun internet sitesinde de bu konuda yapılan duyurular anlık olarak takip edilebilmektedir. Kurumun sahip olduğu internet sitesinin yanı sıra e devlet sistemi üzerinden de kuruma ulaşılabilmektedir.

 Kars İl Spor Müdürlüğü Adresi

Kurumun bünyesinde bulunan Kamp Eğitim Merkezinde düzenlenen spor kamplarında çocukların spora olan ilgileri artırılmakta ve gerekli tüm sportif eğitimler verilmektedir. Özellikle yaz aylarında düzenlenen bu kamplar sayesinde öğrencilerin yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirebilmeleri sağlanmaktadır.
Related posts

Leave a Comment