Kars İl Tarım Müdürlüğü

Kars İl Tarım Müdürlüğü Misafirhanesi

Kars İl Tarım Müdürlüğü olarak ilk hedefimiz ilimiz ve ilçelerimizde tarım ve hayvancılık işleriyle meşgul olan çiftçilerimize ürün desteği verilerek kaliteli ve sürekli kaliteli hasat yapılmasını sağlamaktır.Kars İl Tarım Müdürlüğü olarak il ve ilçelerimizde tarımsal analizler yapılarak en verimli toprakta en verimli ürün tespiti yapılması ve hasadın ona göre yapılmasına yardım etmekteyiz. Tarım önerilerimizle çiftçilerimize ürün yetiştirmede yardımcı olmak , tohum desteği, toprak analizi, teknolojik tarım uygulamalarında maddi kaynak üretilmesi konularında çalışmaktayız.

Kars İl Tarım Müdürlüğü İletişim

Yetiştiricilik hakkında sunumlar ve sempozyumlar verilmektedir.Kars İl Tarım Müdürlüğü olarak senelik destek planlamasında mazot desteği, tohum desteği, hayvancılıkta damızlık desteği gibi uygulamalarımız da bulunmaktadır. Ayrıca tarım uygulamalarında her zaman planlı ve destekli tarımı öneriyoruz.  İlimizde ve ilçelerimizde tarım projelerimizle uygulama sahalarımızda uyguluyor ve çiftçilerimize seçenekler sunuyoruz. Çiftçilerimize toprak analizleri alınarak en uygun ürün tavsiye edilmektedir. Hayvancılıkla ilgilenen çiftçilerimiz için damızlık hayvan desteği verilmektedir.

Kars İl Tarım Müdürlüğü Adresi

Ayrıca küçükbaş hayvan üretimi ve desteği de verilmektedir.Kars İl Tarım Müdürlüğü olarak tarımı desteklediğimiz gibi organik tarımı da desteklemekteyiz. Meyve, sebze, tarla bitkileri ve arıcılık uygulamaları devam etmektedir. Mazot, gübre ve toprak analiz desteğimizle çiftçimize en uygun desteği vermekteyiz.  Doğal göllerimizdeki balık uygulamaları ile iyi tarım uygulamaları için destek verilmektedir. Sertifikalı fidancılık uygulamaları ile de halkımıza destek vermekteyiz.  Tarımsal danışmanlık hizmetimizle halkımıza hizmet sunulmaktadır.

 

Kars İl Tarım Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment