Kars Müftülüğü

Kars İl Müftülüğü

10 Aralık 2012 tarihinden beri Kars İl Müftülüğü’nü Mehmet Genç yapmaktadır. Mehmet Genç, buradaki görevinden önce 6 yıl boyunca Of İlçe Müftülüğü görevini yerine getirmiştir. Hayatı boyunca kendini tüm konularda geliştiren ve geliştirmeye de devam eden Mehmet Genç Fransızca, Almanca, İngilizce ve Arapça bilmektedir. Kurumda yapmış olduğu çalışmalarla adından sıklıkla söz ettirmeye devam etmektedir.

 Kars Müftülüğü Hutbeler

Kurum, Yusuf Paşa Mahallesi Sağlık Sokak 9 numarada hizmetlerine devam etmektedir. Ayrıca kuruma 0474 212 69 15 numaralı telefondan da ulaşılabilmektedir. Kurumun tüm kadrolarında görev alan kişiler tarafından hazırlanan etkinlikler sayesinde halkın tüm konularda bilgi sahibi olması sağlanmaktadır. Özellikle özel dini günlerde belirli camilerde organize edilen faaliyetler halkın büyük bir beğenisini kazanmaktadır. Kurum yaz aylarında da çocuklar için Kuran kursları açmaktadır. Bu kurslar isteğe göre yatılı da olabilmektedir. Belirli aralıklarla düzenlenen spor turnuvaları sayesinde de çocukların ilgisi çekilmektedir.

Kars Müftülüğü Münhal Kadrolar

Kurum hem kendi binasında hizmet vermekte hem de internet üzerinden de hizmetlerini vermektedir. Kurumun sahip olduğu internet sitesinin yanı sıra e devlet sistemi üzerinden de istenilen işlemler yapılabilmektedir. Özellikle e devlet sistemi sayesinde insanlara büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Uzun yıllardan beri başarısını artırmaya devam eden kurum, insanların ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri en iyi şekilde vermeye çalışmaktadır. İsteyen herkes kurumundan tüm konularda bilgi alabilmektedir.

 

Kars Müftülüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment