Kaski Borç Sorgulama

Kaski Fatura Ödeme

Bu site Kayseri Büyükşehir Belediyesine bağlı olarak hizmet veren bir internet portalıdır. Bizi ilgilendiren kısmına geldiğimizde ise bizi ilgilendiren online olarak su faturalarının ödemelerini yapabileceğimiz bir sitedir.KASKİ olarak kısaltılan sular idaresinin internet sitesinin e-hizmet bölümünden fatura borcunuzu sorgulatarak ödemelerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz. Bu ödeme işlemleri sırasında kredi kartı kullanım bilgileri SSL denilen bir güvenlik sistemiyle korunabilmektedir. Ayrıca abone numaranız ile birlikte elektronik posta yoluyla sayaç ve abonelik sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

Kaski Su Faturası Ödeme

Ayrıca yine abone numaranız ile birlikte elektronik posta yoluyla su ve kanal arıza bildirimi yaparak sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca KASKİ internet sitesi üzerinden etrafınızda gördüğünüz kaçak su şebekelerini ihbar edebilirsiniz.Bilindiği gibi su sayaçlarının bazıları faturalı olarak hizmet verirken geriye kalan kısım ise elektronik sayaç su kartı üzerinden kredili sistemle su kullanımı sağlıyor. Eğer siz de internet üzerinden ödeme yapmak istemiyorsanız da bu siteden elden ödeme yapabileceğiniz veznelerin adreslerini ve çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Kaski İletişim

Ayrıca elektronik sayaç kartlarına bu veznelerden kredi yüklemesi yapabilirsiniz. Buradan normal vezneler ve seyyar veznelerin adresini öğrenin veya ödemenizi anlaşmalı bankalara talimatlı ödeme yaparak bu zahmetten kurtulmuş olursunuz.Ayrıca akıllı vezneler ile kendiniz ödeme yapabilir veya kartınıza kredi yüklemesi yapabilirsiniz. E-devlet sistemi üzerinden giriş yaparsanız bu sisteme isim araması yaparak otomatik olarak aktarılırsınız.
Related posts

One thought on “Kaski Borç Sorgulama

  1. GÖKALP

    abone numaramı ögrenecektim

Leave a Comment