Kaski Fatura Ödeme

Kaski Borç Sorgulama

Bilindiği gibi KASKİ Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresinin kısaltma adı ve internet sitesinin adıdır. Bu sistem üzerinden birçok farklı işlem gerçekleştirebildiğiniz gibi su faturalarınızı da internetten ödeme yapabilirsiniz.E-Hizmet bölümünden var olan fatura borcunuzu sorgulatabilirsiniz. Böylece faturanızı kolayca öğrenerek internet üzerinden kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz SSL güvenlik sistemi ile korunduğu için endişelenmenize gerek yoktur. Ayrıca bu site aracılığıyla bir arıza bildirimi yapabilirsiniz. E-çözüm başlığı altında abone numarası ile birlikte e postanız yoluyla var olan arızanızı en kısa yoldan gerekli mevzilere iletebilirsiniz.

Kaski Su Faturası Ödeme

Ayrıca böylece e-çözüm başlığı altından yetkililerle karşılıklı iletişim içinde çözüm arayışına girebilirsiniz. Ayrıca çevrenizde kaçak su şebekesi görürseniz internet üzerinden ihbar edebilirsiniz.Eğer internet üzerinden ödeme yapmak istemiyorsanız veznelerimizden de ödeme yapabilirsiniz. Veznelerin adreslerini ve çalışma saatlerini de buradan öğrenebilirsiniz. Normal veznelerle birlikte seyyar vezneler bulunmakta. Seyyar veznelerin güzergahlarını da buradan öğrenebilirsiniz.

Kaski İletişim

Eğer bu kadar da uğraşmak istiyorsanız internet üzerinden anlaşmalı bankalara da otomatik ödeme talimatı verebilir ve bir faturanın da ödeme zahmetinden kurtulmuş olursunuz. Bir de akıllı vezneler sayesinde beklemeden kendiniz ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca kartlı sayaçlarınıza da bu veznelerden kredi yüklemesi yapabilirsiniz.E-devlet sitesine giriş yaptığınız da KASKİ diye arama yaptırarak bu sisteme otomatik olarak yönlendirilirsiniz. Hepinize ödemeler de kolaylıklar diliyoruz.
Related posts

Leave a Comment