Kastamonu Emniyet Müdürlüğü

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü

Kastamonu halkının güvenliğini sağlamak için 7 gün 24 saat boyunca polisler özverili bir şekilde çalışmaktadırlar. Yapılan çalışmalar sayesinde suç oranlarında büyük bir azalmanın olduğu çok açık ve net bir şekilde görülmektedir. Bu durumda halkın bilinçlenmesi büyük bir rol oynamaktadır. Sadece güvenlik açısından değil trafik suçlarında da büyük bir azalma görülmektedir. Düzenli olarak yapılan trafik uygulamalarında sürücülerin en iyi şekilde bilgilendirilmesi yapılmaktadır.  Günümüzde Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü görevini Sami Uslu yerine getirmektedir.

Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Randevu

Polis Akademisinden mezun olan Sami USLU, Kastamonu’daki görevinden önce de birbirinden önemli yerlerde görevini en iyi şekilde yapmıştır. Tüm emniyet görevlileri Kastamonu halkının ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermeye çalışmaktadırlar. Kurumun hizmet verdiği tüm birimlerde verilen hizmetlerde son yıllarda büyük bir artış görülmektedir. Özellikle önceleri büyük bir yoğunluk yaşanan pasaport şubesinde, günümüzde tüm işlemler hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Aynı şekilde trafik hizmetlerinde de yapılan değişiklikler sayesinde yoğunluk büyük oranda azaltılmaktadır. Kurum hizmetlerini internet sitesi ve e devlet sistemi üzerinden de vermektedir.

Kastamonu Emniyet Müdürlüğü Adresi

Bu sayede kişiler zamandan büyük oranda tasarruf yaparak işlemlerini kolay bir şekilde yapabilmektedirler.   Tüm bunların yanı sıra okullarda düzenlenen etkinlikler sayesinde çocukların birçok konuda bilinçlendirilmesi için eğitim verilmektedir. Bu eğitimler sayesinde son derece bilinçli bir nesi yetiştirilmektedir. Tüm bu hizmetler ve faaliyetler hakkında detaylı bilgi alabilmek için internet sitesi kullanılabilmektedir.

 

Kastamonu Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment