Kastamonu İl Spor Müdürlüğü

 Kastamonu Spor Müdürlüğü

Kastamonu İl Spor Müdürlüğü görevini Erdoğan Akbıyık yapmaktadır. Spora ve gençliğe verdiği önemle tanınan Kastamonu İl Spor Müdürü yaptığı çalışmalarla adından sıklıkla söz ettirmektedir. Kurumun amaçları arasında ilk olarak gençlerin spora yönlendirilmesi bulunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda sene içinde birçok çalışma yapılmaktadır. Özellikle okullarda düzenlenen etkinliklerle bu amacın büyük oranda gerçekleştirildiği çok açık ve net bir şekilde görülmektedir.

 Kastamonu İl Spor Müdürlüğü İletişim

Son zamanlarda yapılan ve yapılmaya devam edilen spor tesisleri sayesinde tüm halkın spora yönelmesi sağlanmaktadır. Sağlıklı ve mutlu bir yaşama sahip olabilmek için sporun ne kadar büyük bir önem taşıdığının farkında olan kurum çalışanları tarafından çalışmalar büyük bir hızla devam ettirilmektedir. Şuan kurum bünyesi altında hizmet veren 19 farklı noktada spor tesisi bulunmaktadır. Bu tesisler arasında futbol, voleybol, basketbol, tenis gibi tüm sporlara uygun sahalar bulunmaktadır. Bu sayede kişiler sağlıklı bir şekilde spor yapabilmektedirler.

 Kastamonu İl Spor Müdürlüğü Adresi

Cumhuriyet caddesi Beyçelebi mahallesi 88 numarada hizmet veren kurum binasının yanı sıra e devlet sistemi üzerinden de kuruma ulaşılabilmektedir. Ayrıca kurumun internet sitesi üzerinden de detaylı bir şekilde bilgi alınabilmekte ve organize edilen etkinlikler güncel olarak takip edilebilmektedir. Bu sayede yapılan tüm etkinliklere halkın büyük bir çoğunluğunun katılımı sağlanabilmektedir. Her geçen gün kurum düzenlemiş olduğu etkinliklerin sayısını artırarak spora olan ilgiyi artırmaya çalışmaktadır.

 

Kastamonu İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment