Kastamonu Milli Eğitim Müdürlüğü

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü

17 Aralık 2012 tarihinden beri Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini Bekir AKSOY yapmaktadır. Bekir AKSOY, daha önceki görevinde Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü yapmaktaydı. Bundan önceki ve şimdi bulunduğu görevinde de sürekli olarak yaptığı projelerle dikkatleri üzerine çekmektedir. Eğitim konusunda yapılan birbirinden farklı projelerde imzası bulunan Bekir AKSOY, gençlerin eğitimine büyük bir önem vermektedir.

 Kastamonu Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Kastamonu merkez ve çeşitli ilçelerde birçok eğitim kurumu bulunmaktadır. Bu kurumlar arasından ana okulları, ilk okullar, orta okullar ve liseler bulunmaktadır. Okulların yanı sıra herkesin faydalanabileceği eğitim ve sanat merkezleri de bulunmaktadır. Kurumda görev alan herkes bu eğitim kurumlarında eğitim için son derece özverili bir şekilde çalışmaktadırlar. Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Saraçlar Mahallesi Bayındır Sokak 8 numarada hizmet vermektedir. Kurum binasında verdiği hizmetlerin yanı sıra internet ve e devlet sistemi üzerinden de hizmet vermektedir. Bu hizmetler sayesinde insanlara büyük ölçüde kolaylık sağlanmaktadır.

 Kastamonu  Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü, yıl içinde yaptığı etkinliklerde öğrencilerin eğitime olan ilgilerinin artırılması amaçlanmaktadır. Düzenlenen bu faaliyetler sadece okullarda olmayıp halkın katılabileceği şekilde de organize edilmektedir. Bu sayede sadece öğrenciler değil velilerde en iyi şekilde bilgilendirilmektedir. Her geçen gün başarının artığı Kastamonu’da buna bağlı olarak yapılan faaliyetler de artış göstermektedir.

 

Kastamonu Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment