Kastamonu Müftlüğü

Kastamonu İl Müftlüğü

06.11.2010 tarihinden beri Kastamonu İl Müftlüğü görevinde Dursun Ali ŞEKER bulunmaktadır. Birçok önemli kurumda görev alan Dursun Ali ŞEKER, Kastamonu’da yapmış olduğu çalışmalarla halkın büyük bir sevgisini kazandığı çok açık ve net bir şekilde görülmektedir. Müftülük yaptığı tüm çalışmalarda halkın büyük bir çoğunluğunun katılmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

 Kastamonu Müftlüğü Hutbeler

Bunun için gerekli duyurular ve bilgilendirmeler en iyi şekilde yapılmaktadır. Duyurular ve bilgilendirmeleri takip edebilmek için internet sitesi kullanılabilmektedir. Kurumun internet sitesinde müftülük hakkında tüm bilgiler alınabilmektedir. Ayrıca Hepkebirler Mahallesi İnönü caddesi 29/1 numarada hizmet verilmektedir. İnsanların ihtiyaç duyduğu tüm konularda müftülük çalışanları büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdürmektedirler. Verilen hizmetler arasında öne çıkanlar hac ve umre organizasyonları, Kuran kursları ve dini günlerde düzenlenen organizasyonlar olarak sıralandırılabilmektedir. Özellikle yaz aylarında çocuklar için düzenlenen Kuran kurslarına olan talep her geçen gün hızlı bir şekilde artış göstermektedir. Bu kurslar isteğe göre yatılı olarak da yapılabilmektedir.

 Kastamonu Müftlüğü Münhal Kadrolar

Devlet kontrolünde hizmet veren e devlet sistemi içerisinde de Kastamonu İl Müftülüğü hizmet vermektedir. E devlet şifresine sahip olan kişiler kurumun hizmetlerinden büyük bir kolaylıkla faydalanabilmektedirler. Ayrıca kurumun internet sitesi üzerinden de bugüne kadar yapılan tüm duyurular, düzenlenmiş organizasyonlar ve hutbeler konusunda bilgi alınabilmektedir. İnsanların tüm ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde karşılık vermeye çalışan kurum her geçen gün faaliyet kapsamını genişletmeye çalışmaktadır.

 

Kastamonu Müftlüğü İçin Tıklayınız.




Related posts

Leave a Comment