Kayseri Emniyet Müdürlüğü

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü 

Emniyet müdürlüğü, İç İşleri Bakanlığı’ na bağlı görev yapan, misyonunu;  hukukun üstünlüğünü kabul eden, insan haklarına saygılı, yasalar çerçevesinde kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak, toplum düzenini sağlamak olarak belirleyen bir kurumdur. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü de bu anlamda suçları önlemek, suçlarla mücadele etmek ve bunları yaparken insan haklarına saygılı olmak amacını güden bir kurumdur.

 Kayseri  Emniyet Müdürlüğü Randevu 

Kayseri emniyet müdürlüğü görevini Mustafa Aydın, Eylül 2012 den beri başarı ile yürütmektedir. Üzerilerine düşen görevi itina ile yerine getiren emniyet müdürlüğü bununla sınırlı kalmamakta suçun önüne geçilmesi ve toplum bilincinin sağlanması için birçok faaliyette bulunmaktadır. Gençler için güvenli gelecek konferansları düzenlemektedir. Engellilerin trafikte yaşadığı sorunlara çözüm önerileri getiren konferanslar düzenlemektedir. İnternet güvenliği ve sosyal medya hakkında çocuklar uyarılmaktadır. Trafik kurallarına uymak konusunda bilincin sağlanması için çalışmalar yürütülmektedir. Personele ilk yardım eğitimi verilmektedir. Sağlıklı yaşam yürüyüşleri gerçekleştirilmektedir.

 Kayseri  Emniyet Müdürlüğü Adresi

Tüm bu hizmetleri sağlamak, kamu güvenliğini sağlamak ve bu güvenliği sağlarken insan haklarına saygılı olmak, suç ve suçlularla mücadele etmek görevlerini üstlenen bu kurum Kayseri ‘ de, Yeni Mahalle de, Erkilet Bulvarı üzerinde, Kocasinan da bulunmaktadır. Bu kurumun amacı da, Kayseri’ de can ve mal güvenliğini sağlamak, suçluların yakalanmasında her yöntemi etkin şekilde kullanmak, örnek bir polis teşkilatı olmaktır. Çünkü bir ülkede en önemli unsurlardan birisi huzur ve refahtır.

 

Kayseri  Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment