Kilis Emniyet Müdürlüğü

Kilis İl Emniyet Müdürlüğü

Kilis İl Emniyet Müdürü Mehmet AKPINAR, 1964 yılında Antalya ilinde doğdu. İlk – Orta öğrenimini Antalya ilinde tamamladıktan sonra 1988 yılında Polis Akademisinden Komiser Yardımcısı rütbesiyle mezun olup,  Emniyet Genel Müdürlüğü- İstihbarat Daire Başkanlığında ilk görevine başladı. İstihbarat Daire Başkanlığındaki görevi sonrası 1995 – 1999 yılları arası Erzurum,   1999 – 2002 yılları arasında da Denizli Emniyet Müdürlüklerinde görev yaptı. 2002 yılında Muğla iline 4.Sınıf Emniyet Müdürü olarak atandı. 2008 yılına kadar İstihbarat Şube Müdürü olarak görev yaptıktan sonra aynı ilde 2.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ettirildi.

Kilis Emniyet Müdürlüğü  Randevu

Bu dönemde özellikle Siyasi birimlerin yanı sıra Kaçakçılık – Organize Suçlarla Mücadele ve Bilgi İşlem birimlerinden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü. Ardından İçişleri Bakanlığı tarafından 30 Haziran 2011 tarihinde 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ettirilerek Emniyet Genel Müdürlüğü – Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığına atandı.  05 Kasım 2011 tarih ve 863 sayılı kararname ile Kilis İl Emniyet Müdürü olarak atanmış olup evli ve (3) çocukMehmet Rifat Hisarcıklıoğlu Mahallesi İnönü Caddesindeki Müdürlük hinasında hizmetlerini yürütmekte olan İl Emniyet Müdürlüğü Müdürlük hizmetlerinin gerektirdiği çalışmaları titizlikle yapmaktadır..

Kilis Emniyet Müdürlüğü Adresi

Kilis İl Emniyet Müdürlüğü e devlet kapsamında üzerine düşen görevleri tamamlamış ve bu alanda hizmet vermeye başlamıştır. İl Emniyet Müdürlüğü halkın huzur ve refahını sağlamak anlamında yapılması gereken tüm çalışmaları titizlikle yürütmekte ve anlık istihbarat paylaşımı ve değerlendirmesiyle, özellikle bölgenin hassasiyetini de göz önüne alarak çalışmalarını yürütmektedir. Yapılan çalışmalar hem asayiş hem de trafik birimleri tarafından 24 saat kesintisiz bir şekilde yürütülmekte, bu çalışmalar esnasında üçüncü şahısların zarar görmemesine büyük önem verilmektedir.

 

Kilis Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment