Kilis İl Spor Müdürlüğü

Kilis Spor Müdürlüğü

Kilis İl Spor Müdürlüğü görevini Remzi ARKALTI yapmaktadır. Müdürlük bünyesinde 1 adet şehir stadı, 1 adet kapalı spor salonu ve 1 adet Elbeyli sahası olmak üzere 3 adet spor tesisi ile il geneline hizmet vermektedir.

Kilis İl Spor Müdürlüğü İletişim

İl Spor Müdürlüğü Doğan Güreş paşa Mahallesi Org.Safter Necioğlu Bulvarındaki binasında faaliyetlerini sürdürmektedir. Müdürlük İl genelinde tüm vatandaşlarımızı kapsayacak şekilde farklı branşlarda birçok aktiviteyi gerçekleştirmektedir. Bunlardan bir kısmı şu şekildedir. 19 Mayıs etkinlikleri kapsamında çocuklara yönelik şişme oyun gruplarının kentte ilgililerin yararlanması amacıyla kurulumu yapılacaktır. Sporla iç içe olmak için ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek için çalışmalar yapan il spor müdürlükleri illlerde belediyeler  ile birlikte spor merkezleri açmakta buralarda genç yaşlı tüm insanlığa hizmet etmektedir

Kilis İl Spor Müdürlüğü Adresi

”NEREDE HAREKET ORADA BEREKET”sloganıyla organize edilen Yaza Merhaba etkinliğine 7’den 77’ye çok sayıda vatandaş katılmıştır. Düzenlenen etkinliğe Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Remzi ARKALTI, sporcular, antrenörler, gençler ve vatandaşlar büyük katkı sağlamışlardır. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı işbirliğinde 81 İlde düzenlenecek olan Liseler Arası Nike Halı Saha ligi 15-18 yaş kategorilerinde düzenlenecek turnuvalara Kilis İl spor Müdürlüğü de kendi bünyesinde katkı sağlayacaktır.

 

Kilis İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment