Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü

Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğüne; Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü, Çocuk Şube Müdürlüğü, Pasaport Şube Müdürlüğü, Polisevi Şube Müdürlüğü, Silah Ruhsat Şube Müdürlüğü, Yabancılar Şube Müdürlüğü ve TEM Şube Müdürlüğü birimleri bağlıdır. İl emniyet müdürlüğünün altında sekiz ilçe emniyet müdürlüğü bulunmaktadır. İl emniyet müdürlüğü Cumhuriyet Polis Merkezi, Hürriyet Polis Merkezi ve İstiklal Polis Merkezi ile görev yapmaktadır. Kırıkkale İl Emniyet Müdürlüğü görev alanına giren her konuda vatandaşın huzurunu sağlamak için kanunlar doğrultusunda, insan haklarına saygılı, tarafsız ve eşit bir şekilde hizmet etmeyi kendine amaç edinmiştir.

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Randevu

Emniyet müdürlüğünde pasaport işlemlerinizi halledebilir, silah ruhsatı alabilmek için başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca emniyet müdürlüğü kick boks takımı, basketbol takımı, jimlastik takımı, tekvando takımı ve yüzme takımıyla gençlere spor alışkanlığı kazandırılmakta ve onların kötü alışkanlıklardan uzak durması sağlanmaktadır. İl emniyet müdürlüğü aynı zamanda gençlerin bilinçlenmiş için okullarda terörle mücadeleyle ilgili “Gençlik ve Güvenli Gelecek” adı altında konferanslar verilmekte, okullarda güvenli internetle ilgili bilgiler verilmektedir.

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü Adresi

Müdürlük aynı zamanda çeşitli devlet kurumlarının 155 Polis İmdat Hattının verimli kullanılmasına yönelik eğitimler vermektedir. 1. Sınıf Emniyet Müdürü Kadri Kartaldır. E Devlette geçen bilgilere göre 1. Sınıf Emniyet Müdürü Kadri KARTAL 13 Ocak 2010 tarihinden beri il emniyet müdürlüğü yapmaktadır. İl emniyet müdürlüğü Fabrikalar Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No:1 Kırıkkale Merkezde bulunmaktadır.

 

Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment