Kırklareli Emniyet Müdürlüğü

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü; Asayiş, Bilgi İşlem, Bölge Trafik Denetleme, Çelik Kuvvet, Çocuk, Eğitim, Evrak Arşiv, Güvenlik, Koruma, Hukuk İşleri, İstihbarat, Olay Yeri İncelme Kimlik Tespit, Özel Güvenlik, Personel, Pasaport, Terörle Mücadele, Trafik Tescil ve Denetleme, Toplum Destekli ve Yabancılar Şube Müdürlükleri bulunmaktadır. Bunların yanında Rehberlik ve Psikolojik Danışma Büro, Dereköy Kara Hudut Kapısı Emniyet, Şehit Hayrettin Yesin Polis Merkezi, Basın ve Halkla İlişkiler Büro Amirliklerinden oluşmaktadır.

 Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Randevu

Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü düzen, barış, huzur ve güvenliği bozmak isteyenleri caydıran, kamu güvenlik politikalarının oluşturulmasına katkı sağlayan, mutlu personeli ve insan merkezli kalite hizmetleriyle güven veren örnek bir teşkilat olmayı amaçlamıştır. Müdürlük sadece suçlar ile uğraşmanın yanında halkın yararına çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Bunlardan biri de Uçurtma Şenliği düzenleyerek il merkezinde maddi açıdan kısıtlı ve sosyal faaliyetlerden yoksun 07-13 yaş arası çocukların eğlenmesini sağlıyor. Yetiştirme yurdu öğrencileri ile ilgilenip onların daha iyi yetişmelerini de sağlıyor. Trafik haftasında halkın bilinçlenmesi için seminerler düzenliyor ve küçük çocuklara da trafik işaretlerinin öğretilmesini sağlıyor. Ayrıca lise, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine trafik eğitimi vererek öğrencilerin trafik güvenliği konusunda bilinçlenmelerini sağlıyor.

 Kırklareli Emniyet Müdürlüğü Adresi

1. Sınıf İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aktaştır. E Devlette geçen bilgilere göre Hüseyin Aktaş 06.09.2012 tarihinden itibaren Kırklareli İl Emniyet Müdürlüğü görevindedir. Müdüre; İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Emniyet Personeli ve Amirlikler yardımcı olmaktadır. Müdürlük Karakaş Mh. İstiklal Cad. No:2 de bulunmaktadır.
Related posts

Leave a Comment