Kocaeli Emniyet Müdürlüğü

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü

Kocaeli il emniyet müdürlüğü Sayın Hulusi Çelik görev başında yer almaktadır. 1961 senesinde Sivas’ta dünyaya gelmiştir. 1985 senesinde ise; Polis akademisinden mezun olmuştur.  7 Eylül 2012 senesinde Bakanlık tarafından bu şehre atanmıştır. Çok kısa bir süre olmasına rağmen sürekli olarak faal ve başarılı adımlar atmıştır. E_devlet sitesi içerisinde devamlı yapılan seminerler, geziler, motive konuşmaları duyurulmaktadır. Okulların güvenli ve en etkili şekilde annelere, babalara yönelik yakın zamanda seminer verilmiştir. Öğrencilerin okul gezilerinde güvenli bir şekilde olması için polisler ile birlikte eğlenceli bir yolculuk olmuştur.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Randevu

Kocaeli il emniyet müdürlüğü Çayırova ilçesinde emniyet müdürlüğünün mahalleler arasında çok güzel bir şekilde Futbol adına Turnuva projesi gerçekleştirilmiştir. Polisler daima kötü insanları yakalar ve iş peşinde koşan insanlar gibi gözükmektedir. Ancak bulunduğu il ve ülke içerisinde halkını motive edebilme, her türlü etkinliği düzenleyebilme gibi durumlarının da olması herkes tarafından sevilmektedir. Bu yüzden emniyet müdürü az ve kısa sürede halkın beğenisi, sevgisini kazanmış durumdadır.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Adresi

Kocaeli il emniyet müdürlüğü şehitleri anma ve ailelerini hatırlama adına yazılar, mesajlar iletmektedir. Kültür adına, sanat adına yapılan işlerin site içerisinde güncel olarak bildirilmesi oldukça güzel bir durumdur. Halkı motive ederken yolsuzluk yapan suçluları da yakalama peşinde olmaktan hiçbir zaman geri durmamaktadır. Yapması gereken her türlü işi fazlası ile başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor.

 

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment