Kocaeli İl Spor Müdürlüğü

 Kocaeli  Spor Müdürlüğü

Kocaeli İl Spor Müdürlüğü görevini Muzaffer ÇİNTİMAR yürütmektedir. Müdürlük bünyesinde 10 adet şehir stadı, 1 adet atletizm pisti, 7 adet kapalı spor salonu ve 1 adet yüzme salonu ve 1 adet gençlik merkezi ile il geneline hizmet vermektedir.İl Spor Müdürlüğü Nihat Erim Caddesi, İsmet Paşa Stadı Yanı. Derince/ KOCAELİ adresindeki binasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kocaeli İl Spor Müdürlüğü İletişim

MüdürKocaeli İl Spor Müdürlüğülük İl genelinde tüm vatandaşlarımızı kapsayacak şekilde farklı branşlarda birçok aktiviteyi gerçekleştirmektedir. Bunlardan bir kısmı şu şekildedir.Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğünün başlattığı “oyun grupları” projesi kapsamında Kocaeliİlinde kurulan oyun gurupları yaşlı genç birçok kişinin yoğun ilgisine maruz kalmıştır.7. Ulusal Çocuk Hokey Festivali Kocaeli ilinde Derince Kapalı Spor Salonunda gerçekleşti.  Anaokulu Takımı 150 Anaokulu Sporcusu Kıyasıya mücadele ettik.

Kocaeli İl Spor Müdürlüğü Adresi

7 ay eğitim alan çocuklar suyla barışık bir hale gelmektedir.  yüzmenin tüm tekniklerini öğrenen gençler ayrıca zevkli şekilde vakit geçirmektedir. Sağlıklı Yaşam için başlatılan proje devamında ilimizde yüzme bilen birey sayısının artması sağlanıyor. Proje kapsamında ülkemize yüzücü kazandırılarak yetenekli sporcuların tespitleri yapılmaktadır.Tüm gençlere yönelik 13-16 yaş gurupları için deniz, 17-22 yaş gurupları için doğa kamları düzenlenmektedir.

 

Kocaeli İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.

 

 
Related posts

Leave a Comment