Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü

 Kocaeli iL Milli Eğitim Müdürlüğü

Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü görevini 21 Kasım 2008 tarihinden bu tarafa yürütmekte olan Nevzat İSPİRLİ 1958  yılında Erzurum da doğdu. Erzurum Atatürk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi İslam Dini Esasları Bölümünden 1982 yılında mezun oldu. Uzun yıllar öğretmenlik yapan İSPİRLİ 1993 yılında Şişli İlçe Şube Müdürü olarak başladığı yöneticilik deneyimini Samsun İl Milli Eğitim Müdürü görevine atanmasıyla sürdürdü.

Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olarak Büyükşehirle ve  12 adet ilçe yönetimi ile birlikte toplam 13 İlçe Milli eğitim müdürlüğü vardır. Bu müdürlüklere bağlı olarak, İlkokul, ortaokul, düz ve meslek liseleri ile özel okul ve eğitim iş uygulama merkezleriyle beraber toplam 740 adet eğitim öğretim kurumu bulunmaktadır.İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ankara Caddesinde bulunan Vilayet Konağının 2 nci katında hizmetlerini sürdürmektedir.Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğünün faaliyetleri ve yapılan çalışmalar e devletten de takip edilebileceği üzere şu şekilde sıralanmaktadır.

Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün başlattığı “okullar hayat bulsun projesi” kapsamında Kocaeli İlinde yürütülen çalışmaları değerlendirilmiş, yapılan bu değerlendirmelerden sonra proje okullarından İzmit Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi ile İzmit Türkan Dereli İlkokulunda incelemelerde ve değerlendirmelerde bulunulmuştur.170Gelecek için elele eğitim projesi kapsamında başarılı öğrencilerin çeşitli sosyal etkinliklere katılımları sağlanarak bu başarılarının ödüllendirilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca anı prejeye uygun olarak seçilen öğrenci guruplarının evleri ziyaret edilerek ailelerinin çocuklarının eğitimine katılmaları sağlanmaktadır.

 

Kocaeli Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment