E Okul Karne

E Okul Karne

E Okul Karne Sonuçları İnternetin gelişmesi ve gelişmesi ile devlet kurumları programlarını internet üzerinden halkın görünümüne muştur. Bunlardan birisi ise Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde geliştirilen ve internet piyasasına sürülen e-okul sistemidir. E-okul sisteminde birçok eğitim öğretim gören öğrenciler ve velilerin bilgi alması amaçlanmıştır. E Okul Karne Sorgulama Bu sistemde e-okul karne ile velilerin ve öğrencilerin karneleri almadan önce notlarını görmelerine olanak sağlayan bir projedir. Eski yöntemde karne heyecanı karne alana kadar artmaktaydı. Fakat bu sistemde öğrenciler karnesini işlemlerin bittiği ve notların girildiği günden itibaren görmesi mümkün hale gelmiştir. Eski heyecanların…

Sorgulama

E Okul Not Sorgulama

E Okul Not Sorgulama

E Okul Not Hayatımızda internetin birçok ortama girmesi bazı işlemleri kolaylaştırmaktadır. Devlet ise bu konuda geniş kapsamlı çalışmalar yaparak kurumlarını internet ortamına taşımayı başarmıştır. Bu kurumlardan birisi ise Milli Eğitim Bakanlığıdır. Bakanlık eğitim öğretim sistemini geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Öğrenci ve velilere ise internet ortamında eğitim öğretim durumlarını görmelerine olanak sağlamaktadır. E Okul Not Öğrenme Bu sistemlerin başında ise e-okul sistemi gelmektedir. Veliler ve öğrenciler için notları ve devamsızlıkları görmeleri için tasarlanmış kullanımı kolay bir sitedir. İnternet üzerinden e-okul veli bilgilendirme sistemine girerek öğrencilerin bilgilerine ulaşmak mümkündür. Bu bilgilerden…

Sorgulama