Konya Emniyet Müdürlüğü

Konya İl Emniyet Müdürlüğü

Konya İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal’dır. Tüm işlemleri E-DEVLET yolu ile konturol edebilirsiniz. Konya İl Emniyet Müdürlüğüne Konya ili Selçuklu ilçesinin Medrese mahallesinden (Ahmet Hilmi Nalçacı Cd) ulaşabilirsiniz. İlçe emniyet müdürlüğü ek binası Fevzi Çakmak Mahallesi Adana çevre yolunda bulunan ve Ticaret Borsası tarafından yaptırılan iki katlı hizmet binasında faaliyetini sürdürmektedir. İlçe emniyet müdürü Vedat Şahin iken İbrahim Yaldız ve İsmail Parlayıcı’da emniyet müdür yardımcılığında görev yapmaktadırlar.

Konya Emniyet Müdürlüğü Randevu

Konyada ki huzuru sağlayan bu emniyet müdürlüğünün misyonu Atatürk ilke ve inkılâpları doğrultusunda, demokratik, lâik ve sosyal hukuk devleti ilkeleri çerçevesinde, hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı ve tarafsızlık ilkelerine bağlı kalarak, yasalar ve evrensel değerlerin ışığı altında, bireylerin temel hak ve özgürlüklerinin korunmasına, toplumun düzen, barış, huzur ve güvenlik içerisinde yaşamını sürdürmesine imkân sağlayan bir ortamın oluşturulmasına ve korunmasına katkı sağlamaktır.

Konya Emniyet Müdürlüğü Adresi

Vizyonu ise düzen, barış, huzur ve güvenliği bozmak isteyenleri caydıran, bozanları gerekli tüm delillerle hızlı yakalayan, kamu güvenlik politikalarının oluşturulmasına katkı sağlayan, mutlu personeli ve insan merkezli kalite hizmetleriyle güven veren örnek bir teşkilat olmaktır. Hizmet politikasında Hukukun üstünlüğü anlayışı içerisinde, kalite yönetim sistemi ilkelerine uygun olarak, personelimizin özverili katılımıyla, hizmeti; sürekli iyileştirip, en kısa sürede, etkin ve verimli şekilde sunarak, personel ve vatandaş memnuniyetini sağlamayı ön planda tutarlar.

 

Konya Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment