Konya İl Spor Müdürlüğü

Konya Spor Müdürlüğü

Konya il spor müdürlüğü, olarak gençlik ve spor bakanı Sayın Suat Kılıç’tır. Konya halkı için sağlıklı bir yaşam ve sporu bir yaşam tarzı haline getirmek için büyük çalışmalar gerçekleştirilmektedir. İl içerisinde sürekli olarak turnuvalar, kıyasiye bir mücadele sürekli olarak yapılıyor. Gençlik hafta içerisinde büyük bir mücadele ile masa tenisi müsabakaları oldukça eğlenceli bir hale gelmiştir. Tüm bunları öğrenmek için internet sitesinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sürekli olarak yapılan faaliyetler duyurular kısmından bildiriliyor.

Konya İl Spor Müdürlüğü İletişim

Konya il spor müdürlüğü içerisinde daha birçok etkinlik gerçekleştiriliyor. Obeziteye karşı sağlıklı bir yaşam adına yeni gençliği spor ile tanıştırarak hayatın büyük bir parçası haline getiriliyor. Elbette yetişkinler adına da çok güzel faaliyetler sunuluyor. Gençler için yapılan judo gençlik haftası da büyük bir mücadele ile yapılmıştır. Biraz da dinlenmek ve eğlenmek adın gençlerin yaptığı 19 Mayıs gününe özel tiyatro sahnelenmiştir. Kupa için gençler arasında halter müsabakaları da büyük bir çekişme ile gitmiştir. Bunlar gibi sürekli olarak farklı kategorilerde spor müsabakaları yapılıyor.

Konya İl Spor Müdürlüğü Adresi

Konya il spor müdürlüğü binasına giderek birebir tüm faaliyetlerden haberdar olabilir ve bilgi alabilirsiniz. Gençlik spor merkezi binası adresi olarak, Mahmuriye mahallesi Ferit paşa caddesi 42040 Meram/ Konya adresinden merkez binasına gidebilirsiniz. Sayın başkanın yapmış olduğu güzel etkinlikler, spor adına gerçekleştirilen mükemmel programları yakından takip ederek, gençler olarak sizde katılabilirsiniz.

 

Konya İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment