Konya Milli Eğitim Müdürlüğü

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Konya milli eğitim müdürlüğü din öğretimi hizmeti semineri, empati günleri, engelliler haftası gibi faaliyetlerle konya halkının yanında olmuştur. İl milli eğitim müdürü Mukadder GÜRSOY’dur. 20 Ocak 1964`te Mersin`de doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini burada tamamlamıştır. 1989 yılında Marmara Üniversitesi`nden mezun olduktan sonra, Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü`nde Yüksek Lisansını tamamlamıştır. 27 Ocak 2012 tarihinden itibaren Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütmüştür.

Konya Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

17 Aralık 2012 tarihinde Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamıştır. İl eğitim denetmeni başkanı Bünyamin BAYRAM, denetim başkan yardımcısı Mehmet GÜRLEK, Aytekin GÜNDÜVER’dir. İl Çerçevesinde baktığımızda buraya bağlı okul/kurum sayısı 1.703, derslik sayısı 17.397, öğrenci sayısı 475.366, öğretmen sayısı 24.614, derslik başına düşen öğrenci sayısı ilköğretimlerde 31, ortaöğretim de 27, mesleki ve teknik liselerde 35 olarak belirlenmştir.

Konya Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Sürekli yenilenen güncel panosu ile ve E DEVLET üzerinden sağlanabilen kolay ulaşımı ile sürekli haber alabileceğiniz ve takip edebileceğiniz bir kurumdur. Burada Konya halkına ve gelecek nesillerin daha güzel yarınlara sahip olması için bütün deneyimli kadro ellerinden gelen tüm özeni göstermektedir. Ulaşımı kolay ve adresi Abdülaziz Mah. Atatürk Caddesi No14 42040 Meram/KONYA’dır. Net olarak halkın ne istediğini önemseyen bu kadro yarınlar için en iyi eğitimi Konya halkına sunmakta bundan bir karşılık beklememektedir. İşini seven çalışanlarla güzel bir gelecek çocuklarınızı beklemektedir.

 

Konya Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment