Kütahya Emniyet Müdürlüğü

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü

Kütahya il emniyet müdürlüğü Cedid mah. Fatih Sultan Mehmet Bulv. adresinde tüm Kütahya halkına sınırsız hizmet vermektedir. Bünyesinde çalışan polislerinin öz verili ve titiz yaklaşımlarıyla Kütahyada ki bir çok sorunun büyümesini engelleyerek halkın can mal ve kişilik güvenliğini sağlamaktadır. Ayrıca emniyet müdürlüğü bünyesinde hizmet vermekte olan pasaport şube müdürlüğü buradan taşınarak 30 Ağustos mah. Pilot cad. belediye sosyal tesisleri Azot sitesi E-4 blok zemin kata taşınarak hizmetlerini yeni yerinde sürdürmeye devam edecektir.

Kütahya Emniyet Müdürlüğü Randevu

Kütahya il emniyet müdürü Kadir Akbıyık’tır. Bu kurumda trafik tescil işlemleri, sürücü belgesi İşlemleri, silah ruhsat işlemleri, pasaport işlemleri, ihbar şikayet, bilgi edinme formu, kayıp şahıs, E-Bordro, araç MTV sorgulama gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz. İl emniyet müdürlüğüne bağlı 12 adet ilçe emniyet müdürlüğü ve amirliği bulunmakta ve Konya ilinin güvenliği bu müdürlükler ve amirlikler sayesinde 24 saat aralıksız bir şekilde görevlendirilen polislerin işlerini yapmasıyla sağlanmaktadır. Bünyesinde iki birime yer vermektedir.

Kütahya Emniyet Müdürlüğü Adresi

Bu birimleri şu şekilde sıralayabiliriz; Bilgi işlem şube müdürlüğü ve toplum destekli polislik şube müdürlüğü. Emniyet müdürlüğü halkını terörizm ile, tehdit unsurları konusunda, bombanın ne olduğu konusunda, insanca yaşama hakkı, hürriyet, özel hayatın gizliliği ve daha bir çok konuda bilgi sahibi yapmak için teşkilat üyelerini görevlendirmiş halkın bilinçlenmesi doğrultusun da tüm çaba sarfedilmektedir. E devlet sayesinde tüm bu faaliyetleri inceleyebilirsiniz.
Related posts

Leave a Comment