Kütahya Milli Eğitim Müdürlüğü

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Kütahya milli eğitim müdürü Coşkun ESEN’dir. 1971 Yılında Sinop´un Ayancık ilçesinde doğan Coşkun ESEN İlk ve Ortaöğrenimini Ayancık´ta tamamlamıştır. Yüksek öğrenimini ise Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde 1995 yılında tamamlamıştır. Ocak 2003 yılında Ayancık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görevlendirilmiştir. Yaklaşık 9 yıl bu görevi yürüttükten sonra 2012 yılında Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilmiştir.

Kütahya Milli Eğitim Müdürlüğü Teiefon Numarası

Kütahya milli eğitim müdürlüğüne bağlı 13 ilçe vardır. Bu ilçeler de bulunan okul sayısı şu şekildedir; Altıntaş da kayıt edilen okul sayısı 36 adettir, aslanapa da kayıt edilen okul sayısı 22 adettir, çavdarhisar da ki okul sayısı 15 adettir, domaniç de kayıt edilen okul sayısı 23 adettir, dumlupınar da kayıt edilen okul sayısı 7, emet de kayıt edilen okul sayısı 33, gediz de kayıt edilen okul sayısı 56, hisarcıkta kayıt edilen okul sayısı 21, Kütahya merkezde 153, pazarlar da kayıt edilen okul sayısı 11, simav da kayıt edilen okul sayısı 65, şaphane de kayıt edilen okul sayısı 12, tavşanlı da kayıt edilen okul sayısı 87 adet olmakla birlikte milli eğitim müdürlüğüne bağlı toplam 541 okul işlev görmektedir.

Kütahya Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Bu kuruluşun şuan yürüttüğü projeler içi nde ; eğitimde işbirliği protokolü, değerler eğitimi, hayata okulda hazırlanıyorum yaşam kalitemi arttırıyorum gibi projeler bulunmakta, E DEVLET üzerinden takibi yapılabilmektedir.

 

Kütahya Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment