Malatya Emniyet Müdürlüğü

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü’nün başında evli ve 3 çocuk babası olan 1964 Denizli doğumlu olan Mustafa Aygün bulunmaktadır. Sayın Aygün yurtiçi ve yurtdışı birçok mesleki eğitimlere katılmış ayrıca çok başarılı görevlerde bulunmuş son olarak 1. sınıf Emniyet Müdürü olarak 2011 yılında ilimize tayin olmuş ve halen görevine başarı ile devam etmektedir.

Malatya Emniyet Müdürlüğü Randevu

İnsanların özgürlüklerinin ve adaletlerinin güven altına alınıp sağlanması toplumda düzeni, refah ve huzuru sağlamak vatandaşın mal ve can güvenliğinin korunması ile birlikte yasaların hâkimiyetini sağlamak Malatya İl Emniyet Müdürlüğü’nün bünyesinde yapılan çalışmaların başında ilk sırada gelmektedir. Bu çalışmaları yaparken kanunlar ve kanunları uygulamak konusunda herhangi bir şekilde esneklik yapılması söz konusu olmamaktadır. E-Devlet sitesine girerek istediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. Yasalar ve evrensel değerlerin ışığı altında vatandaşların özgürlüklerinin ve temel yasaların korunmasında en büyük etkendir.

Malatya Emniyet Müdürlüğü Adresi

Vatandaşın güvenliğini, düzenini, huzurunu ve barışını bozmaya çalışan kişiler, çeteler ve kitlelere karşı her zaman caydırıcı olan ve böyle bir duruma sebebiyet verenler hakkında gerekli olan tüm delilleri elde ederek vakit kaybetmeden seri bir biçimde yakalayarak ülkenin ve halkın güvenliğini sağlamaktır .Uyguladıkları çalışmalarda demokratik, laik ve sosyal hukuk devleti temel kuralları çerçevesinde hukukun üstünlüğü ve insan haklarına saygı konusunda temel kurallara ne olursa olsun bağlı kalmaktır. Müdürlük binası İstasyon Caddesi üzerinde bulunmakta ve hizmetlerine devam etmektedir.

Malatya Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment