Malatya Emniyet Müdürlüğü

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü

Huzuru, barışı, düzeni ve güvenliği bozan veya bozmaya çalışan kişilere, çetelere ve kitlelere karşı uygulamaları ile daima caydırıcı olmuştur. Ve bu tür olayları yaratanlar konusunda gerekli olan tüm kanıtları elde etmesi ile birlikte hızlı bir şekilde yakalayarak kamunun güvenlik politikalarının oluşturulmasına katkı sağlayıp kaliteli hizmetleri ile halkına güven vermeyi amaçlamış örnek bir teşkilattır.   01 Nisan 1962 yılında Balıkesir Savaştepe’de doğan Erzurum Atatürk Üniversitesi Fen Fakültesini daha sonra 1986 yılında ise Polis Akademisini bitiren ve 18 Kasım 2011 tarihinde Manisa İl Emniyet Müdürlüğü‘ne atanan evli ve 2 çocuk babası olan Yunus Çetin atanmıştır.

Manisa Emniyet Müdürlüğü Randevu

Halen görevine başarılı bir şekilde devam etmektedir. Teşkilatımız çalışmalarında demokratik, laik ve sosyal hukuk devleti ana kuralları çerçevesinde hukukun üstünlüğü ile insanların her türlü haklarına saygı duyarak ve ne şekilde olursa olsun tarafsızlık temel ve ana kural ve kaidelerine bağlı kalmaktadırlar. Halkın özgürlüğü ve adaletinin güven altında bulunmasını sağlarken diğer yandan ilde düzeni ve huzuru sağlamaktadır. Böylece halkın mal ve can kaybı yaşamasının önüne geçerek korumaktadır. Manisa İl Emniyet Müdürlüğü tüm bu çalışma ve uygulamaları yaparken kesinlikle herhangi bir esnekliği göz ardı etmemektedir.

Manisa Emniyet Müdürlüğü Adresi

Halkın huzur, asayiş ve düzen içersinde hayatlarını devam ettirme imkânı sağlayacak ortamın kurulabilmesi ve oluşturulabilmesine çalışmaktadır. E-Devletten her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. İzmir İstanbul Yolu Mimar Sinan Bulvarı Üzeri Uncubozköy Mahallesi Manisa adresinde başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

 

Manisa Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment