Malatya İl Spor Müdürlüğü

Malatya  Spor Müdürlüğü

Malatya İl Spor Müdürlüğü’ne 1963 Malatya doğumlu ve İnönü Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olan Mustafa Sadi Fındıklı atanmıştır. 2009 yılında atanan Sayın Fındıklı evli ve 5 çocuk babası olup halen görevinin başında başarılı bir şekilde devam etmektedir.   Okula gitmeyen gençlerimizi ya da okuldan arta kalan zamandaki boş vakitlerini kafalarından ve hayatlarından yok ederek kötü ve zararlı alışkanlıklardan kurtarmak ayrıca eğitimle birlikte her gencin yaşam tarzını, düşüncelerini bir sporcu olarak yapılandırarak hayata kazandırılmasını sağlamaktadır.

Malatya İl Spor Müdürlüğü İletişim

Bu konuda gençlerimizi spora yönlendirmek amacı ile bir takım tesisler, vakitlerini geçirebilecekleri gençlik merkezleri ayrıca spor yapabilmeleri için spor salonlarını hizmete açmıştır. E-Devlet sitesinden spor bakanlığı ve daha birçok konularda her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Gençlerimizin her zaman istedikleri sportif faaliyetlerin içine girerek yer almasını ve boşa geçen zamanlarını başarılı ve kendilerini geliştirebilecekleri eğitecekleri beden eğitimi, jimnastik vs. aktiviteler sayesinde bedenen, ruhen birçok değerlere sahip olmalarına yardımcı ve destek olmaktadır. Malatya İl Spor Müdürlüğü spor kulüplerinin ve sporcuların tescil, vize işlemlerini yapmaktadır.

Malatya İl Spor Müdürlüğü Adresi

Ayrıca müdürlük birçok eğitim merkezleri kurarak antrenör, hakem ve spor idarecileri yetiştirilmesi konusunda okul içi ve okul dışı spor faaliyetleri programlayıp yöneterek gelişimin sağlanması konusunda başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.  Zafer Mahallesi Gündoğdu Caddesi No:52 Kanalboyu / Malatya adresinde hizmetlerini ve faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

 

Malatya İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment