Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü

Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başında 1955 Elazığ Baskil’de doğan 5 yaşından itibaren Malatya’da yaşayan 1994 yılından itibaren ise İlköğretim müfettişi olarak görev yapan ve 01 Nisan 2006 yılında müdür olarak atanan evli 4 çocuk babası olan Mehmet Bulut bulunmaktadır.  Gençlere ve öğrenciler yönelik yaptıkları başarılı çalışmalar ile her zaman iyi bir şekilde adını duyurmayı başarmaktadır.

Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Çalışmalarında Aile Öğretmenliği Projesi, Malatya Okuyor, Başarıya Doğru Projesi, Malatya Değerler Eğitimi Projesi, Bu Benim Eserim, Eğitime 100 Destek ve Fatih Projesi ile gerek aile içi iletişim kapsamında seminerleri düzenlemektedir., Gerek hayırsever vatandaşların katılımı ile okul açılması, gerekse Ankara MEB Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ve TÜBİTAK’ın ortaklaşa düzenlemiş olduğu yarışmalar sayesinde öğrencilerinin başarılarını duyurmayı başarmıştır. Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü resmi sitemize şifreniz ile E-Devlet yazarak giriş yaparsanız istediğiniz konuda bilgi alabilirsiniz. Şehrin genelinde 963 okul ve eğitim kurumu bulunmaktadır.

Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Müdürlüğün görevleri arasında özel ve resmi öğretim, eğitim kurumları açılmasına izin vererek denetlemekte bulunmaktadır. Eğitim almaya ihtiyaç duyan vatandaşlar için eşit derecede eğitim fırsatları için açılan kurumların ihtiyaçları ile ilgilenmektedir. Gençlerin beden, maneviyat, zihin, ahlak sosyal ve kültürel yönden gelişmeleri için olanaklar sağlamaktır.   Müdürlük Hamit Fendoğlu Caddesi üzerinde adresinde hizmet vermektedir. Herhangi bir sonunuzda veya öğrenmek istediğiniz bir konu için bu adrese bizzat giderek bilgi alabilirsiniz.

 

Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment