Manisa Büyükşehir Belediyesi

Manisa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları

Manisa, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde bir şehir ve Manisa ilinin merkezidir. Namı diyar “Şehzadeler Şehri” .dir Şifalı Mesir Macunu ve Sultaniye Üzümü ünlüdür. Antik çağda “Magnesia”adını almıştır, Roma İmparatorluğu döneminde tam ismiyle “Magnesia ad Sipylum” olarak adlandırılmıştır. Dünya dillerindeki mıknatıs ve magnezyum kelimelerinin temeli Manisa’nın adıdır.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Telefonu

Manisa’nın İzmir e yakın olması ona birçok avantaj sağlar. Bu sayede gelişmektedir. Birçok ünlü markanın merkezi bu şehirdedir. 2012 nüfusu 301.218 dur. Manisa büyükşehir belediyesi halka hizmeti misyon olarak belirlemiştir. Temel kabul edilen misyonu halkın belirlenmiş ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermek olan belediye bu misyonlarını etkin, verimli ve kaliteli biçimde gerçekleştirebilmeleri ve hizmet sundukları kentin yaşam kalitesini artırmak için günümüz gelişmiş ülkelerinde uygulama alanı bulan çağdaş belediyecilik anlayışına sahip olmaları gerekmektedir.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Adresi

Manisa büyükşehir belediyesi halkın refahını artırmak, şehrin eksiklerini gidermek gibi birçok alanda etkin olarak çalışmaktadır.  Ulaşım konforuna büyük önem verilmekte ve araçlar ve yolları düzeltme çalışmaları yapılmaktadır. Şehrin tanıtımına büyük önem verilmektedir.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı

Kültürel sanatsal etkinlikler desteklenmekte ve bu kültürel sanatsal etkinlikler desteklenmektedir. Eğitim kursları açılmakta ve bunların çağdaş eğitim seviyesinde olmasına özen gösterilmektedir. Şehrin daha güzel görünmesi için, eksiklerinin giderilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Şehir düzenlenmelerine önem verilmekte ve projeler üretilmektedir.  Manisa büyükşehir belediyesi ve çalışanları eksiklikleri gidermek, yenilikler yapmak şehri bir üst seviyeye çıkarmaktır. Ve çalışmalar bu yönde ilerlemektedir.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi İçin Tıklayınız.
Related posts

One thought on “Manisa Büyükşehir Belediyesi

  1. sevcan

    KPSS memur ve zabıta alımlarında önlisans yerel yönetimler bölümü (kpss nitelik kodu 3185) fazla bilinmediği ve tanıtılmadığı için nitelik kodu olarak seçilememektedir.bu yüzden yerel yönetimler bölümüne dikkat çekmek ve bilgi sahibi etmek için sizden destek beklemekteyiz.çünkü yerel yönetim bölümü mezunları aldıkları yüksek puanlar ile açıkta kalmakta ve puanlarını kullanacak yer bulamamaktadır.bu yüzden belediyelere il özel idarelerine sesimizi duyurmada sizden destek beklemekte olup şimdiden teşekkürü borç biliriz …

Leave a Comment