Manisa İl Spor Müdürlüğü

Manisa Spor Müdürlüğü

Manisa İl Spor Müdürlüğü’ne müdür atanıncaya kadar geçici olarak vekillik eden Hüseyin Eryılmaz getirilmiştir. Göreve başladığı günden itibaren başarılı çalışmalara imza atmıştır ve halen görevine devam etmektedir.     İldeki gençlerimizi spora yönlendirmek bakımından birçok tesisler, spor salonları, gençlik merkezlerini hizmete sokarak gençlerimizin her zaman sportif alanlarda çalışmalar içinde yer almasını ve boş kalan zaman kavramlarını yok ederek eğer varsa kötü alışkanlık ve arkadaşlardan kurtarmaya ve eğitim her gencin sporcu gibi yaşayıp, düşünmesini hayata kazandırılmasını sağlamaktadır.

Manisa İl Spor Müdürlüğü İletişim

Ayrıca okula gitmeyen gençlerimizi ve okuldan, derslerden arta kalan zamanlarını yeteneklerini ortaya çıkarıp birçok faaliyetler, beden eğitimi, jimnastik vs. gibi eğiterek yönlendirmeye çalışmaktadırlar. Manisa İl Sağlık Müdürlüğü sporcuların ve spor kulüplerinin tescil, vize tarzı işlemlerini yapmaktadır. Birçok eğitim merkezleri açarak hakem, spor idarecisi, sporcu ve antrenör yetiştirilmesini sağlamakta birçok başarıya imza atmaktadır. Okul içi ve okul dışı spor faaliyetleri programlayıp yöneterek gençlerin gelişiminin sağlanmasına katkıda bulunmaktadır.

Manisa İl Spor Müdürlüğü Adresi

E-Devlet şifrenizle resmi siteye girerek Spor Gen el Müdürlüğü hakkında almak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Sporcular için açılan sağlık merkezlerini denetleyip sporcularına sahip çıkarak başarı göstermiş olan sporcu ve antrenörlerini ödüllendirip aynı zamanda spor kulüpleri ve kuruluşların sporcuların denetlenmesini sağlamak konusunda faaliyetlerine devam etmektedir.   Bugün halen başarılı çalışmalar yapan müdürlük gençleri spora kazandırmak için Şehitler Mahallesi Halil Erdoğan Caddesi Akhisar Yolu Üzeri Merkez / Manisa adresinde hizmet sunmaktadır.

 

Manisa İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment