Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü’nün başında 1964 Erzurum doğumlu olan ve 1987 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesinden mezun olan Mustafa Altınsoy bulunmaktadır. 27 Ocak 2012 yılında yeni görevine atanan evli ve 4 çocuk babası olan Sayın Altınsoy başarılı çalışmalarına halen devam etmektedir.  Öğrencilere ve gençler yönelik yapılan başarılı çalışmalar ile her zaman il genelinde ve haricinde adını çok iyi duyurmayı başarmıştır.

Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Yaptıkları çalışmalarında 251 Bin Dev Öğrenci, Okullar Hayat Olsun, Kardeş Okul Kardeş Kurum adlı projelere imza atmış ve birçok konulu seminerler düzenlemektedir. Belirli ve özel günler için anmalar ve törenlerle kutlamalar düzenleyen ayrıca her ay bağlı olan ilçelerin müdürleri ile aylık toplantılar düzenlemektedir. Bünyesinde bulunan ek binasını okulların okuma bayramı, anma programları, seminerler, yarışmalar, şölenler, okul gecesi, yıl sonu gecesi ve daha birçok etkinlikler için okulların kullanmalarında yardımcı olmaktadır. Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine bağlı 1348 okul ve kurum bulunmaktadır.

Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Çalışmalarında eğitim almaya ihtiyaç duyan vatandaşlar için eşit derecede eğitim fırsatları yaratabilmek için özel ve resmi eğitim öğretim kurum ve kuruluşları açmakta ve düzenli olarak denetlemektedir. E-Devlet sitesinden müdürlük ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.  Öğretmenler, eğitim yöneticileri, veliler ve diğer eğitimi paylaşan kişilerin katılımı ile yılda 1 kez olsun eğilim çalışmaları yaparak çıkan raporu bakanlığa bildirmektedir. Nişancıpaşa mahallesi Atatürk Bulvarı No:2 Manisa adresinde hizmet sunmaktadır.

 

Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment