Mardin İl Spor Müdürlüğü

Mardin Spor Müdürlüğü

Mardin İl Spor Müdürü Mustafa KUZU, Mardin ili Kızıltepe İlçesi Akyazı Köyünde doğdu.  İlkokulu Akyazı’da, Ortaokul ve lise eğitimini Kızıltepe’de tamamladı. Mezun olduğu yıl İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünü kazandı. Dört yıllık lisans öğreniminden sonra Mardin’de Mardin Lisesi, Kızıltepe Anadolu Lisesi, Mehmet Edip Fatma Yüksel Anadolu Lisesi okullarında öğretmenlik ve çeşitli idarecilik görevlerinde bulundu. 2009-2011 yıllarında Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğünde farklı birimlerde çalıştı.

Mardin İl Spor Müdürlüğü İletişim

2011 yılı Ağustos ayında Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü olarak atandı. Evli, 3 çocuk sahibidir.Mardin İl Spor Müdürlüğü,  Devlet Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren, katma bütçeli ve tüzel kişiliği olan bir kuruluştur. İl Spor Müdürlüğüne bağlı toplam 17 tesis bulunmaktadır. Bu tesisler; 21 Kasım Şehir Stadı, Dargeçit Futbol Sahası, Derik Futbol Sahası, Kızıltepe İlçe Stadyumu, Kızıltepe Spor Salonu, Mardin Açık Basketbol Sahası, Mardin Gençlik Merkezi, Merkez Atatürk Spor Salonu olmaktadır.

Mardin İl Spor Müdürlüğü Adresi

Ayrıca Midyat Atatürk Spor Salonu, Midyat Futbol Sahası, Nusaybin İlçe Stadı, Nusaybin Spor Salonu, Ömerli Futbol Sahası, Savur Futbol Sahası, Sürgücü Futbol Sahası, Tenis Kortu ve Yeşilli Futbol Sahası’dır.Mardin İl Spor Müdürlüğü’nün iletişim adresi “21 Kasım Şehir Stadı Arkası/ Mardin” dir. Ayrıca, telefon numarası, 0 482 212 17 72.

 

Mardin İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment