Medaş Fatura Ödeme

Medaş Fatura Borcu Öğrenme

Elektrik, hayatımızın her alanında kullandığımız en önemli enerji kaynaklarından bir tanesidir. 10 sene öncesine kadar kentsel kesimlerde yoğun olarak bulunmasına karşın, kırsal kesimlere elektrik hatlarının ulaşımı bu kadar yaygın değildi. Ama artık, elektrik ağlarının yaygınlaşmasıyla birlikte her köyde veya kırsal kesimde elektriksiz ev görme ihtimaliniz çok düşüktür.Hayatımızdaki yeri bu kadar önemliyken, en önemli enerji kaynaklarında biri olan elektriğin kullanımı da son derece önemlidir. Elektriği üretimi zahmetli ve bir o kadar mali destek isteyen bir süreç olduğundan elektrik kulanım bedellerinin zamanında ödenmesi hem vatandaş hem de ülkemiz açısından son derece önemlidir.

Medaş Fatura Borcu Ödeme

Elektrik faturalarını artık fatura ödeme merkezi veya bayisine gitmeden kolaylıkla evden ya da işyerinden öğrenebilirsiniz.  Meram Elektrik Dağıtım Şirketi elektrik faturalarını,kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Faturayı sorgulamak için tek ihtiyacınız olan bilgi, tesisat numarasıdır.  Çevrimiçi işlemler menüsünden fatura sorgulama sekmesine tıkladığınızda açılan pencerede kutucuğa tesisat numaranızı girmeniz dâhilinde güncel fatura bilgileriniz görüntülenecektir.

Medaş Fatura Borç Sorgulama

6 farklı ilde hizmet veren Medaş’a ait elektrik faturalarınız ana sayfadaki çevrimiçi işlemleri menüsünden sorgulayabilirsiniz.  Çevrimiçi olarak gerçekleştirebileceğiniz işlemler bu kadarla sınırlı değildir. Sokak lambası arıza bildiriminde bulunabilir veya talep edebilir,  arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.  Kaçak kullanım bildiriminde bulunabilir ya da e-fatura aboneliği talep edebilirsiniz.

Medaş Fatura Borcu Öğrenme 2013

Ayrıca, yine çevrimiçi işlem menüsünden bulunduğunuz ilde ve ilçede elektrik kesintisinin olup olmayacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Medaş’ın kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu avantajlarıyla artık faturalarınız cebinize de geliyor. Bu hizmet karşılığında hiçbir ücret ödemiyorsunuz. Bu hizmetten yararlanmak için tek yapmanız gereken, bilgi güncelleme formunu doldurmak.

E Devlet Medaş Fatura Borcu

6 ilde kesintisiz hizmet veren Medaş’a ait faturalarınızı 175 ödeme noktasında ödeyebilirsiniz. Size en yakın ödeme noktasını yine Medaş’ın resmi internet sitesindeki menü yardımıyla bulabilirsiniz. Size en yakın Medaş ödeme noktasını bulun ve fatura bilgilerinize son ödeme geçmeden ulaşmanın keyfini çıkarın.  İnternetten elektrik fatura bilgilerinizi sorgulayın ve geç kesilen ve kaybolan elektrik faturalarından dolayı elektrik faturaları gecikmeli olarak yatırmaya son verin. Siz de Medaş elektik faturalarınızı dilerseniz e-fatura olarak alabilirsiniz.
Related posts

11 thoughts on “Medaş Fatura Ödeme

 1. Orhan

  Aylardır internetten ödeme yapmaya çalışıyorum Yapamiyorum.Yemin ediyorum Bu şirketin diğer hizmetlerini ve mümkünse elektriği de başka firmadan almak isterim.yuh diyorum.

 2. Hasan AYDIN

  Yazıklar Olsun Medaş YUH diyorum başka bişey demiyorum Çok ilkelsin çooooooooK
  Fatura Online olarak neden ödenemiyor

 3. Ad

  SON ÖDEME TARİHİ GEÇEN FATURAYA ONLİNE OLARAK AÇMA KAPAMA BEDELİ UYGULUYOR AMA FATURA ÖDEMEYİ KABUL ETMİYOR BUNDA ÇELİŞKİ VAR.

 4. AHMET

  internetden ödeme almıyor şu işe bak arkadaş bir an önce bir çözüm bulunması lazım

 5. Osman KARA

  Bu nasıl bir anlayış. Bu zamanda hala faturayı online ödeyemiyoruz. “Yazıklar Olsun” başka bişey demiyorum…

 6. MEHMET DEMİRCİ

  internetden fatura ödemek istiyorum.mtv-uydunet-su-telefon-ödeniyorda neden elektrik ödenemiyor?

 7. ALPER ERCİYES

  KOSKOCA MEDAŞ İNTERNET ORTAMINDA FATURA ÖDEMESİ YAPTIRAMIYORMU?

 8. Sadullah Kulu

  Sayın yetkililer!
  Bu medaş ın sitesi neden bu kadar gizemli.
  Faturayı internetten online olarak neden ödeyemiyoruz.?
  Site neden labirent gibi çıkmazlara götürüyor.?
  Vatandaş faturasını yada faturalarını 2 tıkla ödeyebilmeli…!
  …………………………

 9. fatih

  Bu medaş ın sitesi neden bu kadar gizemli.
  faturayı buradan neden ödeyemiyoruz.?
  site neden labirent gibi çıkmazlara götürüyor.?
  vatandaş faturasını yada faturalarını 2 tık la ödeyebilmeli…!
  yok, e devlet,yok bilmem özel şirket numaraları bunlar ne demek oluyor.
  insanlar borçlarını ödemek için bir başkalarının cebini doldurmak zorundamı acaba.

 10. yusuf ali yalçın

  Interneten neden fatura ödeyemiyorum.

 11. veli can

  internetden nasıl fatura ödeyebilirim

Leave a Comment